23.04.2018 12:46

Житомирянки з перемог стартували у 3 турі ВЮБЛ серед дівчат 2005 р. н. та молодші.

Житомирська команда ДЮСШ "Юність" 22 квітня у Полтаві стартувала у 3 турі Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед дівчат 2005 р. н. та молодші.

Наші дівчата грають у групі Б, але цього разу змагаються із командами групи А. Протягом 22-23 квітня житомирянки обіграли суперниць із Дніпра та Полтави.

Поєдинок із Дніпровською СДЮСШОР №5-1 виявився не складним для ДЮСШ "Юність". За нашу команду у цьому матчі в більшості грали дівчата другого складу, які змогли достойно проявити себе і перемогти суперника.

Наступна гра житомирянок відбулася із однією з найсильніших команд туру - СДЮСШОР-2 (Полтава). У цьому поєдинку свою майстерність показали уже дівчата першого складу і здолали полтавчанок.

ВЮБЛ, 3 тур

22-23 квітня

"Юність" (Житомир) - СДЮСШОР №5-1 (Дніпро) - 56:16

"Юність" (Житомир) - СДЮСШОР-2 (Полтава) - 61:46

Попереду, 24 квітня, у житомирянок ще матч з КЗ "ЗОДЮСШ" ЗОР (Запоріжжя). Тренер нашої команди Олексій Мазур спрогнозував перемогу своїх підопічних у цьому поєдинку. Він також додав, що, можливо, знову дасть шанс пограти другому складу. 

Нагадаємо, що Дитячо-юнацька баскетбольна ліга України серед дівчат 2005 р. н. складатиметься із чотирьох турів і фіналу, до якого увійдуть по чотири найкращі команди із двох груп. 

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир