31.01.2018 14:19

Житомирянки зіграли на Європейській баскетбольній лізі U13 в Чехії

Другий тур Європейської жіночої молодіжної баскебольної ліги U13 відбувся в Остраві (Чехія) 25-28 січня. У складі команди з України (Тейваз-Багіра, м.Київ) грали житомирянка Анна Павловська (тренер Олексій Мазур, ЖОДЮСШ "Юність") та бердичівлянка Поліна Корбут (тренер Катерина Побережна)

За чотири ігрових дні українки провели п'ять поєдинків проти команд Латвії, Естонії, Чехії, Росії, Фінляндії. Наші дівчата не програли жодного матчу у цьому турі. На відміну від попереднього. У Ризі вони мали дві поразки. Ще один програш - і для української команди вихід у фінал був би не можливим. 

"Нам потрібно потрапити у вісімку найсильніших з 32 команд. Тому завдання ставилися максимальні. І всі гравці впоралися з ними. Завдяки чому ми опинилися на першому місці у турнірній таблиці. А в загальному рейтингу, за підсумками усіх зіграних турів, ми на четвертому місці. Дівчата з Житомирської області - молодці. Не розгубились, зрозуміли вказівки тренера, вловили наш стиль гри. І в лідери вони виходили, і в деяких моментах на себе брали гру. Загалом повністю влилися у систему нашої команди," - розповіла тренер команди "Тейваз-Багіра" Ірина Нагорна. 

Наступний тур Чемпіонату відбудеться 1-4 березня у Талліні (Естонія). Чи поїдуть житомирянки знову виступати за київську команду, поки що невідомо. Склад гравців буде визначатися уже ближче до змагань.

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир