16.05.2018 13:45

Житомирянки зіграли у фіналі Всеукраїнської шкільної баскетбольної ліги 3х3

У Києві, 15 травня, команда Житомирської ЗОШ № 22 ім. В. М. Кавуна зіграла у фіналі Шкільної баскетбольної ліги 3х3.

Наші дівчата змагалися в категорії "середній вік", у групі Д. Всього у цій категорії грали 26 команд.

У своїй підгрупі житомирянки здобули перше місце. Однак під час стикових матчів з командою Полтави нашим дівчатам не вистачило чотири очка для виходу в півфінал.

Переможцем чемпіонату стала команда Полтави, друге місце здобули школярки Рівного, а третіми стали киянки.

Тренер житомирянок Тетяна Дернова розповіла, що цього року її вихованки показали досить хороший результат, але їм є ще чому вчитись:

"Кожні гри, приносять певний результат, той на який заслуговує команда. Це залежить від її зіграності, роботи гравців над собою, працьовитості. Цього року дівчата 22 школи показали кращий результат, ніж в минулому. Ми вийшли першими з підгрупи, але в підсумку програли чемпіонам змагання всього 4 очка. Образа є, тому що боротьба була рівна між командами, незважаючи на те, що грали проти дев'ятикласниць (наші дівчатка у 7 і 8 класі). Дівчата дуже засмутилися, оскільки могли виграти, але зробили декілька необдуманих вчинків, після яких не змогли втримати рахунок. Однак перемагає найсильніший, значить нам потрібно ще трошки підрости, це був гідний програш. Всьому свій час, колись і ми відчуємо солодких смак перемоги".