Більярд

Дата: 15.01.2018 13:22
Нещодавно у Малині відбувся міський турнір зі спортивного більярду.
Дата: 11.01.2018 09:51
З нагоди новорічно-різдвяних свят 8 січня 2018 року в Новограді-Волинському вдруге відбувся молодіжний турнір з гри у більярд. Про це повідомляє прес-служба міської ради.
Дата: 05.12.2017 09:47
Житомирянка Кристина Шевченко виграла Кубок України з Вільної піраміди серед дівчат, який 30 листопада завершився у Харкові. Також на цих змаганнях перемоги святкували Родіонов Андрій (Харків) серед юніорів та Непейпіво Ілля (Полтава) серед юнаків.
Дата: 13.11.2017 10:15
У Житомирі 10-12 листопада відбувся Чемпіонат України з більярдного спорту «Динамічна піраміда». Спортсмени з 12 областей країни змагалися у трьох категоріях: юніори, юнаки та дівчата.
Дата: 11.11.2017 14:41
В Житомирі триває Чемпіонат України з більярдного спорту «Динамічна піраміда» серед юнаків, юніорів і дівчат.
Дата: 11.11.2017 01:30
У п'ятницю, 10 листопада, у житомирському БК «Арена» відбулося відкриття Чемпіонату України з більярдного спорту «Динамічна піраміда». Протягом трьох днів 10-12 листопада у Житомирі змагатимуться 44 учасники різних категорій.
Дата: 12.12.2016 13:56
Житомирянка Крістіна Шевченко виграла кубок України з більярдного спорту серед дівчат, фінал якого відбувся 5-8 грудня в Харкові. Окрім того, 13-річна учениця 23-й гімназії виграла і турнір за звання "Абсолютного чемпіона України 2016 року" серед дівчат до 18 років!
Дата: 31.05.2016 17:34
Житомирянин Юрій Смірнов виграв чемпіонат України з динамічної піраміди, який 26 травня відбувся в Кіровограді. Наш спортсмен зумів в півфіналі дещо несподівано обіграти 5:3 Владислава Косогова, який вважався фаворитом пари. Хоча 18-річного житомирянина Смирнова важко назвати відкриттям турніру.
Дата: 31.03.2016 09:59
Малинська міська громадська організація "Федерація більярдного спорту" провела 27 березня міські змагання з більярдного спорту "Вільна піраміда" за Кубок Малинського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".
Дата: 05.02.2016 14:23
Троє житомирян беруть участь в Кубку України з більярду "Вільна піраміда", І етап якого стартував 4 лютого в Рівному.
Дата: 20.08.2015 10:04
Житомирянка Крістіна Шевченко стала бронзовою призеркою чемпіонату України з більярду серед дівчат, який на початку серпня відбувся в Кривому Розі
Дата: 18.05.2015 11:33
У неділю, 17 травня, в Житомирі, в більярдному клубі "Арена", відбувся фінал Чемпіонату України з більярду "Динамічна піраміда" серед юніорів, юнаків та дівчат
Дата: 11.11.2013 12:00
Двойным успехом бильярдистов Житомира завершился в Днепропетровске юношеский чемпионат Украины по комбинированной пирамиде
Дата: 09.09.2014 09:21
Юрій Прокопчук виграв турнір пам'яті Артура Каменського, який відбувся в Житомирському більярдному клубі «Ріо»
Дата: 09.04.2014 02:01
Бронзову медаль серед юніорів юнацького Чемпіонату України 2014 з "Динамічної піраміди", який 3-6 березня відбувся у Дніпропетровську, виграв житомирянин Юрій Смирнов
Дата: 10.12.2013 12:00
Цілий ряд офіційних стартів з більярдного спорту відбулися у грудні цього року і майже на усіх житомиряни – серед фаворитів.