09.02.2018 12:32

У Житомирі 92 спортсмени розпочали боротьбу за звання чемпіона України з більярду

У Житомирському БК «Арена», 09 лютого 2018 року, стартував Чемпіонат України з більярдного спорту «Комбінована піраміда» серед чоловіків і жінок. Змагання відбуватиметься протягом трьох днів у БК “Арена” (Вітрука, 9)

За звання кращих боряться 92 спортсмени з усієї України, з них 75 чоловіків і 17 жінок.

У Чемпіонаті України також беруть участь житомиряни. Серед них є і наймолодші учасники змагання, і абсолютна переможниця минулорічного чемпіонату серед жінок - Крістіна Шевченко. 

Головний суддя змагань - Сергій Лиховайда (Луганськ)

Голова відокремленого розділу спортивного більярду України в Житомирській області Айрат Маскулов розповів, що у Чемпіонаті змагаються як дорослі, так і діти. Однак за віковою категорією розподілу немає. 

"Ми проводимо цей Чемпіонат у Житомирі щороку. У ньому беруть участь дорослі і діти. Однак розділяються вони лише за статтю. Тобто хлопці грають з хлопцями, чоловіками, а дівчата з дівчатами. Вікова категорія значення не має. Наймолодшому учаснику, житомирянину, всього 11 років."

Чемпіонат триватиме з п'ятниці по неділю, 09-11 лютого. Але регламентом передбачено, що змагання може продовжитися на один день, якщо кількість учасників досить велика. Тому фінальні ігри можуть відбутися у понеділок. 

Юлія Оріховська, Спортивний Житомир