04.09.2018 09:00

Бердичівські спортсмени успішно виступили на міжнародних змаганнях в Одесі

З 22 по 26 серпня 2018 року в місті Одеса відбувся міжнародний турнір з таїландського боксу Муей-Тай "Кубок Чорного моря".

В турнірі взяли участь 8 країн, а саме: господарі змагань – Україна, а також Білорусь, Молдова, Грузія, Литва, Туреччина, Німеччина та США. Всього 250 учасників віком від 6 до 40 років.

Всі учасники змагалися в напружених поєдинках, щоб показати свою майстерність та завоювати золото для своєї країни.

Участь у престижних змаганнях брали також шість спортсменів із Бердичева – вихованці військово-патріотичного спортивного клубу "Козак" під керівництвом тренера Олега Глінського відстоювали честь України на міжнародному турнірі.

Показавши прекрасну підготовку, наші "козаки" завоювали чотири золоті та дві бронзові медалі. Переможцями турніру стали Олександр Харахондя, Макар Матвійчук, Даніїл Бондар та Крістіна Півень, а бронзовими призерами –Анна Малевич та Данило Лінійчук.

В загальнокомандному заліку третє місце розділили між собою Білорусь та Молдова, друге місце– команда Туреччини, а переможцем та володарем Кубку Чорного моря стала команда України.