1 2 3 4 5 6

Бокс

Бердичівський боксер став переможцем Всеукраїнського турніру з боксу в Хмельницькому

08.02.2019 12:04Бокс

У Хмельницькому відбувся престижний XIX Всеукраїнський відкритий турнір з боксу серед молоді, присвячений пам’яті Євгена Кужельного. У змаганнях взяли участь бердичівські спортсмени, підопічні тренерів Сікорських – Роман Маркарян та Богдан Кулик.

Про це повідомляє РІО-Бердичів.

У турнірі також змагалися понад 100 боксерів з усіх куточків України, а також збірна Молдови.

Роман Маркарян виступав у ваговій категорії 64 кілограми. У першому поєдинку він переміг Андрія Зайкова з Молдови. У наступному протистоянні бердичівський спортсмен здолав Вадима Шпурка з Черкаської області. У півфінальному бою бердичівлянин переміг Максима Якубовського з Вінницької області. У фінальному поєдинку Роману Маркаряну протистояв господар турніру – Ратмір Турчанінов. Бердичівський боксер впевнено провів бій та здобув перемогу в турнірі. Також Роман Маркарян виконав норматив та здобув звання «Майстра спорту України».

Інший бердичівський спортсмен Богдан Кулик виступав у ваговій категорії 56 кілограм. Але він поступився майбутньому переможцю турніру – Максиму Власюку з Вінницької області. До речі, саме Максим Власюк отримав звання «кращого боксера» турніру разом із спортсменами з Хмельницького та Молдови.

Спортивний Житомир

Схожі новини