03.12.2018 12:38

Матчева зустріч з боксу пам’яті Миколи Самойлова у Бердичеві завершилася нічиєю

Одинадцятий рік поспіль у нашому місті відбувається матчева зустріч з боксу пам’яті бердичівлянина, відомого тренера з боксу Миколи Миколайовича Самойлова. Ідея проведення такої матчевої зустрічі належить його учням. Цього року у матчевій зустрічі зустрілись боксери збірних Житомирської та Івано-Франківської областей.

Співорганізатором цієї спортивної події є його колишній вихованець, десятиразовий призер Чемпіонатів України, майстер спорту міжнародного класу, учасник Олімпійських ігор 2016 року Володимир Матвійчук. Госями свята стали Заслужений майстр спорту України, кращий боксер 2017 року, Чемпіон світу та Європи Олександра Хижняк та його батько-тренер, заслужений працівник фізичної культури та спорту Україна Олександр Олександрович Хижняк.

Перед початком матчевої зустрічі відбувся показовий бій майбутніх Чемпіонів – бердичівлянина, вихованця клубу «Бойова рукавичка» (тренер – Юрій Абасов) Іллі Григорука та юного боксера з Коростеня Дмитра Дебінського. Цей бій завершився внічию, а його учасники отримали подарунки від організаторів з рук сімейного боксерського тандему Хижняків.

Збірна Житомирської області виступала під керівництвом старшого тренера Олега Сікорського, а збірна Івано-Франківської області - під керівництвом тренера Тараса Степанюка.

У складі обох команд було по дев’ять спортсменів. У складі збірної Житомирської області виступало двоє бердичівлян, вихованців ДЮСШ імені Віталія Лонського та спортивного клубу «Крос» - Максим Чулячеєв та Кирило Кротюк.

Бій між Максимом Чулячеєвим та Олегом Коропецьким завершився бойовою нічиєю, а Кирило Кротюк впевнено переміг представника Івано-Франківщини Володимира Козубаша.

Також ще двоє спортсменів представляли Житомирський клуб "Ринг". Тулінов Дмитро (2003 р.н.60 кг.) та захищав честь свого клубу та Житомирщини проти Масика Владислава та отримав впевнену перемогу 3:0 (2002 р.н..56 кг). Виговський Владислав боксував з Ростиславом Петришиним та також переміг одноголосно 3:0.

В підсумку матчева зустріч пам’яті тренера-викладача з боксу Миколи Самойлова між командами Житомирською та Івано-Франківською областей завершилась бойовою нічиєю з рахунком 4-4. Як запевнили організатори, наступного 2019 року матчева зустріч з боксу пам’яті Миколи Самойлова обов’язково відбудеться.

Спортивний Житомир