03.11.2017 09:48

Житомиряни здобули 10 медалей на Кубку Вінницької області з таїландського боксу

Спортсмени з Бердичева достойно представили Житомирську область на Відкритому Кубку Вінницької області з таїландського боксу "Муей Тай". Змагання відбулося 22 жовтня 2017 року у місті Вінниця. 

Десять вихованців бердичівського СК "Козак" здобули шість золотих, одну срібну та три бронзових медалі.

Перші  місця вибороли Анна Малевич, Крістіна Півень, Аліна Захарченко, Станіслав Папка, Данило Лінійчук та Михайло Галієв. Срібним призером став Єгор Юла, а бронзу отримали Артур Волинець, Ярослав Гусєв та Анатолій Заплетнюк.

Виступ своїх підопічних прокоментував тренер бердичівських спортсменів Олег Глінський: 

«Всі спортсмени достойно змагалися, але особливо хочеться відмітити кількох спортсменів. Михайло Галієв провів найвидовищніший бій даного турніру. Поєдинок тривав всі три раунди, протягом яких Михайло продемонстрував відмінну підготовку та прекрасну техніку Муей Тай. Данило Лінійчук провів два "найшвидших" поєдинки.Анна Малевич не залишила шансів своїй суперниці. За весь бій дівчинка жодного разу не змогла вдарити нашу Чемпіонку. Також хочеться відмітити дебютантів - Анатолія Заплетнюка та Ярослава Гусєва. Незважаючи на відсутність досвіду, хлопці провели гарні поєдинки, хоча до перемоги не дотягнули. Як тренер хочу побажати своїм учням незламного бойового духу та подальших перемог!».

За матеріалами сайту "Ріо Бердичів"

Спортивний Житомир