18.10.2017 11:39

Житомиряни здобули шість золотих медалей на турнірі з кікбоксингу

Бердичівські спортсмени здобули шість золотих та одну срібну медаль на Відкритому турнірі з кікбоксингу "Kyiv Fighter". Змагання відбулося 13-15 жовтня 2017 у Києві.

Про це повідомляє сайт "Ріо Бердичів".

Всього у турнірі взяли участь сім вихованців бердичівського військово-патріотичного спортивного клубу "Козак" під керівництвом тренера Олега Глінського.

Олександр Харахондя змагався відразу у двох розділах - лайт-контакт і лоу-кік-лайт - серед дітей 6-7 років та завоював дві золотих нагороди. Ще один спортсмен Макар Матвійчук провів прекрасний поєдинок зі спортсменом із міста Києва та отримав перемогу, але у фіналі поступився своєму одноклубнику Олександру Харахонді. Макар став срібним призером. Єгор Півень був наймолодшим та найлегшим у своїй категорії, але це не завадило йому провести два поєдинки та стати Чемпіоном.

Ще один бердичівлянин Денис Лисунець у першому поєдинку переміг київлянина, але у наступному поступився спортсмену із міста Рівне. Єгор Юла вперше виступав на змаганнях. Незважаючи на відсутність досвіду, він показав гарну підготовку та бажання виграти, але перемогу віддали його опоненту.

Троє бердичівлянок Анна Малевич, Крістіна Півень та Катерина Госман стали чемпіонками турніру, але особливо хочеться відмітити Анну Малевич, яка достроково "розправилась" зі своєю суперницею.