12.03.2019 09:51

Команда Коростенського колегіуму виграла обласний фінал ШФзЛ

Протягом 9-10 березня паралельно з баталіями Чемпіонату Житомирської області 8 команди школярів розігрували звання Чемпіона Житомирської області.

Участь в обласному етапі Шкільної футзальної ліги України взяли команди Черняхівської гімназії, Тетерівської ЗОШ, Чуднівського ліцею, Новоград-Волинської ЗОШ №2, Попільнянського ліцею, Коростенського міського колегіуму та житомирські ЗОШ №5 і ЖМГГ №23. 9 березня команди-учасниці обласного фіналу відіграли матчі групового етапу, за підсумками яких до півфіналу пройшли дві команди Житомира, Новоград-Волинська ЗОШ №2 та Коростенський міський колегіум. Волею жеребу житомиряни зійшлись в очному протистоянні, де сильнішими виявилась команда ЖМГГ №23 - перемога 3:0, натомість у іншому півфіналі для визначення переможця довелось пробивати пенальті, адже основний час школярі Новограда-Волинського та Коростеня завершили внічию 3:3. "З точки" влучніше пробивали учні Коростенського міського колегіуму, які й здобули путівку до вирішального матчу обласного фіналу.

У вирішальному матчі обійшлось без пенальті: дублі Карпенка та Ктітора забезпечили впевнену перемогу коростенцям з рахунком 4:1, а у матчі за третє місце команда Новоград-Волинської ЗОШ №2 не відчула гідного опору у матчі з житомирською ЗОШ №5 - перемога гостей 5:0. Переможець та призери обласного фіналу ШФзЛ були нагороджені грамотами, дипломами, медалями та кубками, а учні Коростенського міського колегіуму окрім перемоги на обласному фіналі ШФзЛ, вибороли путівку до регіонального етапу Шкільної футзальної ліги України.

за матеріалами АФЖО

Спортивний Житомир