15.05.2015 12:54

Команда житомирської ЗОШ№14 зіграє у фіналі Шкільної ліги в Києві

Цими вихідними, 16-17 травня, у Києві відбудеться фінал Всеукраїнської шкільної ліги з футзалу, у якому візьмуть участь вісім найсильніших команд України. Житомир на турнірі представлятиме команда ЗОШ№14. 

Вчора, 14 травня 2015 року, в офісі Асоціації футзалу України у Будинку футболу відбулось жеребкування Всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги України.

Згідно жеребу, на попередньому етапі житомиряни зіграють в групі В. Їх суперниками стануть школярі з Чернігова, Хмельницького та Івано-Франківська. У групі А зіграють команди з Києва, Херсона, Луцька та Вінниці.

Організатори готують для юних футзалістів справжнє спортивне свято. Вже відомо, що завдяки плідній співпраці з Комітетом фізичного виховання і спорту МОНу матчі фінального етапу прийме один з кращих столичних залів – спорткомплекс КНУ ім.. Шевченка. Не обійшлось і без партнерської підтримки. Компанія «Спортмайстер» люб’язно зголосилась стати партнером змагань і пообіцяла для всіх без виключення учасників цінні подарунки та цікаві сюрпризи. Ще одним партнером змагань стала «Асоціація спортивної індустрії України», яка точно знається на тому, як зробити свято для юних футзалістів.

Шкільна футзальна ліга України – перші змагання такого формату в Україні, які організовані спільними зусиллями Асоціації футзалу України та Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України. Вперше під егідою АФУ було об’єднано максимальну кількість шкіл країни з тих регіонів, які змогли прийняти участь у проекті, всього близько 150-ти шкіл (більш ніж 2000 гравців)! Організатори змагань вирішили не вигадувати велосипед і взяти за основу схему, яка успішно діє вже другий рік в Аматорській футзальній лізі України. Після проведення регіональних відборів усі переможці зберуться в одному місті для визначення кращих з кращих. Звичайно, в планах організаторів розширення географії учасників та залучення усіх областей України на наступний сезон, та поки що усі думки в АФУ про майбутній фінал… 

Спортивний Житомир

Теги:анонси Шкільна ліга

Подібні новини