12.03.2018 12:40

Вихованець житомирської ДЮСШ “Фенікс” Дмитро Говорадло став кращим гравцем турніру пам’яті героїв Чорнобиля

У період із 2 по 4 березня у м. Славутич відбувся відкритий Чемпіонат з футзалу пам’яті героїв Чорнобиля серед дітей 2009 року народження.

Місто Житомир на цьому турнірі гідно представила команда ДЮСШ “Фенікс”. Житомиряни особливо запам’яталися перемогами над суперниками з міста Славутич 9:0 та міста Конотоп 3:2, в яких продемонстрували високі навички командної гри та індивідуальної майстерності. Окрім змагань житомиряни відвідали історичну пам’ятку “Героям Чорнобиля”, зіграли у водне поло та провели зустрічі з іншими командами учасницями змагань.

Головний тренер команди Юрій Марков задоволений результатами участі у турнірі: “Дякую своїм вихованцям за відповідальне відношення до своєї улюбленої справи. Не покладаючи зусиль команда “Фенікс” впевнено крокує до своєї основної мети – створення активної, прогресивної та дружньої команди, яка подарує українському футболу цілий ряд футболістів високого рівня.” Варто відзначити, що кращим гравцем турніру став вихованець ДЮСШ “Фенікс” Говорадло Дмитро.

Наступним викликом для команди ДЮСШ “Фенікс” стане участь у “KYIV CHAMPION LEAGUE”, що відбудеться з 7 квітня по 26 травня у місті Київ, де житомиряни будуть представлені у двох вікових категоріях: 2009 та 2011 рр. н.

Прес-служба ДЮСШ “Фенікс

Спортивний Житомир