20.05.2019 12:45

Команди СДЮСШОР “Полісся” переможно завершують груповий етап ДЮФЛ України

Із загальним рахунком 10:0 юнаки СДЮСШОР “Полісся” здолали вихованців бердичівської ДЮСШ у рамках 21-го туру ДЮФЛ України.

Гравці старшої команди “Полісся” протягом стартових 10 хвилин матчу двічі розписалися у воротах бердичівлян: Предчук відкрив рахунок уже на третій хвилині, а невдовзі Вівдич реалізував свій вихід віч-на-віч. Предчук вирішив не зупинятися на одному голі, а тому ще у першому таймі оформив дубль дальнім ударом, а на заключній хвилині тайму Бурківський влучним пострілом зі штрафного довів рахунок до 4:0 на користь житомирян. Предчук продовжив тероризувати захист суперника і у другому таймі. Так на 59-й хвилині Костянтин підчатував помилку воротаря бердичівлян – 5:0, а крапку у звітному матчі поставив Скримінський, який відгукнувся на простріл Олексюка і вшосте вразив ворота господарів.

Завдяки розгромній перемозі житомиряни з 34 очками піднялись на третю сходинку в турнірній таблиці, щоправда “на хвості” у юнаків “Полісся” луцький “Адреналін” та черняхівський ДЮФК “Жерм”, які мають на бал менше та по грі у запасі.

Темп Вінниця 19 1 1 17 4 8-81

У матчі молодших команд U-15 початок гри був за господарями, однак їх запалу вистачило на півтайму. Опісля ж за справу взявся Яцина, яких протягом лічених хвилин оформив дубль й дозволив своїй команді піти на перерву з перевагою у два м’ячі . Не встиг арбітр дати стартовий свисток другого тайму, як Сбехат ударом з-за меж штрафного майданчика довів рахунок до 3:0. Крапку у протистоянні житомирян і бердичівлян поставив Меліхов, який вдало вийшов на заміну – 4:0 юнаки СДЮСШОР “Полісся” завершують груповий етап ДЮФЛ України на першій сходинці й забезпечують собі участь у фінальній частині Чемпіонату, яка відбудеться на початку червня.

Полісся Житомир 20 16 2 2 50 74-11
ДЮСШ Верес Рівне 19 14 1 4 43 63-17
КОЛІФКС Костопіль 18 12 5 1 41 50-14
Темп Вінниця 19 12 2 5 38 43-30
ФК Мал Коростень 19 10 4 5 34 33-16
ДЮСШ-АІК Чуднів 19 9 2 8 29 25-24
ДЮФК Жерм Черняхів 18 5 4 9 19 16-34
Адреналін Луцьк 19 4 4 11 16 16-56