05.11.2018 14:57

Юнаки “Полісся” здобувають надважливі перемоги над “Темпом”

Команди житомирської СДЮСЩОР з футболу "Полісся" обіграли вінницький "Темп" із загальним рахунком 13:1 у 12-му турі ДЮФЛ України, який відбувся 04 листопада.

Старша команда "Полісся" U-17 почала більш ніж впевнено й на перерву пішла за рахунку 3:0 на свою користь. У другій 40-хвилинці підопічні Юрія Стрихарчука остаточно декласували суперника й у підсумку святкували розгромну перемогу 11:0.

Молодші юнаки СДЮСШОР “Полісся” U-15 свій матч почали з голу Меліхова, якому вдався дальній влучний постріл, однак втримати перевагу житомирянам не вдалося й наприкінці тайму вони пропустили “гол у роздягальню”. Вже у другому таймі підопічні Валентина Островського і Максима Зайнчковського втілили ігрову перевагу у гол і здобули надважливу перемогу 2:1, завдяки якій закріпились на першій сходинці турнірної таблиці.

Втім, розслаблятись житомирянам ніколи, адже вже у четвер на них очікує черговий екзамен – матч з рівненським “Вересом”. Протистояння з “Вересом” відбудеться 8 листопада на стадіоні ЖВІ ім. Корольова, початок о 12:00 (U-17) та 14:00 (U-15). Запрошуємо житомирян і гостей міста прийти та підтримати наших футболістів, вхід вільний!