1 2 3 4 5 6

Драгонботи

Житомирська Salsa Zhytomyr виграли дві золоті, срібну та бронзові медалі на Чемпіонаті Європи з веслування на човнах "Дракон" в Іспанії

Житомирська команда Salsa Zhytomyr виграли дві золоті, срібну та бронзові медалі на Чемпіонаті Європи з веслування на човнах "Дракон" в Севільї (Іспанія).

2019.07.30 11:52Драгонботи

У Житомирі близько 200 учасників долучились до змагань на човнах-драконах «Teteriv Dragon». ВІДЕО

У житомирському гідропарку 8 червня відбулися змагання з веслування на драгонботах під назвою «Teteriv Dragon».

2019.06.10 10:24Драгонботи

На День народження в Житомирі відбудеться фестиваль з веслування на човнах-драконах

У суботу, 8 вересня, на День народження Житомира, в нашому місті відбудеться фестиваль "Поліський дракон". Перегони на драконах з самого ранку триватимуть на набережній парку культури та відпочинку ім. Ю. Гагаріна. Родзинкою турніру стануть змагання житомирських професійних команд - Salsa Dragonboat та Фантом Драгон.

2018.09.04 14:20Драгонботи

Житомиряни виграли медалі на чемпіонаті України з веслування на драконах

Житомиряни взяли участь у Чемпіонаті України з веслування на човнах дракон, який з 30 червня по 1 липня 2018 відбувся у Києві.

2018.07.04 11:02Драгонботи

Команда «Fitness 2000-ОШВСМ» виграла спортивно-оздоровчий фестиваль з веслування на драконах в Житомирі

У суботу, 02 вересня 2017 року, на спортивній базі «Спартак» в Житомирі відбувся другий спортивно-оздоровчий фестиваль «Поліський дракон». Організатором змагань став президент Житомирської федерації з веслування на човнах «Дракон» Дмитро Мороз, який і тренував всі команди.

2017.09.04 16:10Драгонботи

Житомирянин став чемпіоном Європи з веслування на драконах

З 6 по 9 липня угорське місто Сегед приймало чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон». Українська збірна посіла друге командне місце серед дев'яти країн-учасниць змагань, виборовши 13 комплектів нагород. Серед призерів був і житомирянин Дмитро Морозов.

2017.07.13 16:58Драгонботи

В Житомирі змагаються веслувальники на "Драконах". ФОТО

У неділю, 21 травня, в Житомирі, на веслувальній базі «Спартак», відбулася регата пам’яті Сергія Ліміновича та відкрита першість Житомирської області з веслування на човнах “Дракон”.

2017.05.21 17:10Драгонботи

В Житомирі відбудеться регата пам’яті Сергія Ліміновича з веслування на “Драконах”

Більше 10 команд візьмуть участь у регата пам’яті Сергія Ліміновича з веслування на човнах “Дракон”, яка вже в цю неділю, 21 травня, відбудеться у Житомирі. Одночасно ці змагання є відкритою першістю Житомирської області з веслування на “Драконах”.

2017.05.19 17:16Драгонботи

Команда «Колос» виграла перші змагання з веслування на човнах-драконах «Поліський дракон» в Житомирі. Результати

Команда «Колос» стала переможцем змагань з веслування на човнах-драконах «Поліський дракон», які вперше відбулися у Житомирі 25 вересня на гребній базі «Спартак». Колосовці фінішували першими на обох дистанціях - 250 і 100 метрів, та стали першими в загальному заліку.

2016.09.27 09:53Драгонботи

В неділю в Житомирі змагатимуться веслувальники на драконах

В неділю, 25 вересня, в житомирському Гідропарку на гребний базі "СПАРТАК" відбудеться спортивно-оздоровчий фестиваль "Поліський дракон". Близько десятка команд з Житомира та України змагатимуться з веслування на драконах. Спеціально до заходу в Житмоир привезли ще два човни-дракони.

2016.09.22 12:01Драгонботи

Троє житомирян в складі збірної України виграли Кубок Націй на Чемпіонаті Європи з веслування на драконах

Українцям немає рівних. Європа вкотре в цьому пересвідчилась. Троє житомирян - Юрій Бардашевський, Дмитро Мороз та Олег Біденко в складі збірної України вибороли Кубок Націй на Чемпіонаті Європи з драгонботу в Римі! Подібне досягнення - перше для команди нашої країни.

2016.08.02 10:41Драгонботи

В Житомирі спортсмени, чиновнки і підприємці змагаються на "Драконах". ФОТО/ВІДЕО

Змагання з веслування - Регата пам’яті Ліміновича - триває у Житомирі. Участь у змаганнях бере 14 команд, а це майже 300 людей з різних міст України.

2016.05.14 16:29Драгонботи

Житомиряни зможуть побачити перегони на «Драконах». В Гідропарку відбудеться Регата пам’яті С.З. Ліміновича

Вже цієї суботи, 14 травня, в житомирському Гідропарку на Тетереві професіонали і аматори зі всієї України змагатимуться на "драконах". Вперше в Житомирі відбудеться Відкрита першість м. Житомира з веслування на човнах «Дракон» - Регата пам’яті Ліміновича С.З. Організатори очікуються більше 300 учасників.

2016.05.13 09:16Драгонботи

В Житомирі відбудеться Регата пам'яті Ліміновича з веслування на "драконах"

14 травня 2015р. в Житомирі на веслувальній базі "Спартак" вода Тетерева "закипить" від спортивного азарту та запеклої боротьби команд, які братимуть участь у Регаті пам'яті Ліміновича С. З. з веслування на човнах "Дракон".

2016.04.12 16:02Драгонботи