17.03.2017 10:41

Результати чемпіонату Житомирської області з дзюдо

Минулого тижня в Житомирі відбувся чемпіонат області з дзюдо серед юніорів та юніорок 1997-2002 р.н., юнаків та дівчат 2005-2006 р.н. Змагання проводились в залі ДЮСШ№2.

Турнір зібрав понад 120 учасників з Житомира - «Динамовець», ДЮСШ№2, Коростишів КДЮСШ, Довбиська ДЮСШ, Коростень Старт, Авангард, Житомир ЮД , Радомишльська ДЮСШ, Чуднів Динамовець.

Вітаємо переможців чемпіонату області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2005-2006 р.н.

Юнаки:

Вагова категорія 27 кг
1 місце Канавець Данило (Житомир ЮД)
2 місце Васьківський Гліб (Коростень Старт)
3 місце Катковський Максим (Житомир ДЮСШ№2)
3 місце Васянович Нікіта (Коростень Старт)
5 місце Клочков Давид (Житомир ДЮСШ№2)
6 місце Юрченко Віктор (Довбиська ДЮСШ)

Вагова категорія 30 кг
1місце Мартинчук Олександр (Житомир ДЮСШ «Авангард»)
2 місце Бех Максим (Коростень Старт)
3 місце Павлюк Максим (Житомир ДЮСШ№2)
3місце Мішкевич Ярослав (Довбиська ДЮСШ)
5 місце Бількевич Валерій (Житомир ДЮСШ№2)

Вагова категорія 34 кг
1 місцеПанасюк Іван (Житомир ДЮСШ «Авангард»)
2місце Петров Вячеслав (Житомир ДЮСШ№2)
3 місце Горбачук Денис (Житомир ДЮСШ№2)
3 місце Осінський Іван (Житомир Динамовець)
5 місце Поліщук Олексій (Житомир ДЮСШ «Авангард»)
6 місце Простибоженко Денис (Житомир ДЮСШ№2)

Вагова категорія 38 кг
1місце Єсипенко Артем (Житомир ДЮСШ№2)
2 місце Харчук Валерій (Житомир ЮД)
3 місце Ананьєв Давід(Житомир ДЮСШ№2)
3 місце Огороднік Олександр(Житомир Динамовець)
5 місце Ярошук Даніїл (Житомир ДЮСШ№2)
6 місце Кравець Олександр (Житомир ЮД)

Вагова категорія 42 кг
1місце Колесник Владислав (Житомир ДЮСШ «Авангард»)
2 місце Харчук Богдан(Житомир ЮД)
3 місце Філянович Нікіта(Житомир ДЮСШ№2)
3місце Селюченко Артем (Коростишів КДЮСШ)
5 місце Гуменюк Денис(Житомир ДЮСШ№2)

Вагова категорія 46 кг
1місце Назарчук Назар
2 мівце Глінчевський Данії (Житомир ДЮСШ№2)
3 місце Синицький Владислав(Житомир ДЮСШ «Авангард»)
3 місце Сидловський Михайло(Житомир ДЮСШ «Авангард»)
5 Слюсаренко Владислав (Житомир Динамовець)
6 Бохонко Олександр(Житомир ДЮСШ№2)

Вагова категорія 50кг
1 місце Карловський Даніїл(Житомир ДЮСШ№2)
2 місце Боровик Владислав (Коростень Старт)
3 місце Хомич Ілля (Житомир Динамовець)
3 місце Мищик Роман (Довбиська ДЮСШ)
5 місце Марчук Артем (Радомишльська ДЮСШ)
6 місце Коцюба Ярослав (Чуднів Динамовець)

Вагова категорія 55 кг
1 місце Стельмах Олександр (Житомир ДЮСШ «Авангард»)
2 місце Тиндюк Данило (Житомир ДЮСШ «Авангард»)
3 місце Шелетецький Ігор (Довбиська ДЮСШ)

Вагова категорія 73 кг
1 місце Матвєєв Нікіта(Житомир ДЮСШ «Авангард»)
2 місце Калінчук Богдан(Житомир ЮД)

Дівчата

Вагова категорія 26 кг
1 місце Селіверстова Софія (Житомир Динамовець)
2 місце Ожго Анна (Довбиська ДЮСШ)
3 місце Семенюк Зоряна (Довбиська ДЮСШ)
3 місце Тарданська Христина (Коростишів КДЮСШ)

Вагова категорія 29 кг
І місце Кузьменко Кіра (Коростишів КДЮСШ)

Вагова категорія 32 кг
1 місце Кумечко Віолетта(Житомир ДЮСШ№2)
2 місце Свінціцька Сніжана(Довбиська ДЮСШ)

Вагова категорія 36 кг
1 місце Сичевська Анна(Житомир ДЮСШ№2)
2 місце Войнолович Вікторія (Коростишів КДЮСШ)
3 місце Легенька Софія(Житомир Динамовець)
3 місце Малюк Богдана(Довбиська ДЮСШ)
5 місце Ковбан Вікторія(Чуднів Динамовець)

Вагова категорія 40 кг
1 місце Змієвська Ангеліна(Довбиська ДЮСШ)
2 місце Ковбан Діана(Чуднів Динамовець)

Вагова категорія 44 кг
1 місце Оверковська Віра(Житомир ДЮСШ№2)

Вагова категорія 57 кг
1 місце Протасевич Олександра(Житомир ДЮСШ№2)
2 місце Шидловська Анастасія(Довбиська ДЮСШ)

Юніори1997-2002 р.н:

Вагова категорія 50 кг
1 місце Секірін Артем(Довбиська ДЮСШ)

Вагова категорія 55 кг
1 місце Асаков Саламо(Житомир ДЮСШ№2)
2 місце Свінціцький Дмитро(Довбиська ДЮСШ)
3 місце Гавриленко Андрій(Житомир Динамовець)
3 місце Гаврилюк Назар(Коростишів КДЮСШ)
5 місце Вакулюк Владислав(Чуднів Динамовець)

Вагова категорія 60 кг
1 місце Шугайло Ілля(Коростишів КДЮСШ)
2 місце Тисько Дмитро(Житомир Динамовець)
3 місце Жигадло Андрій(Житомир ДЮСШ№2)
3 місце Кучерук Василь(Чуднів Динамовець)

Вагова категорія 66 кг
1 місце Шевчук Юрій(Житомир ДЮСШ№2)
2 місце Лінник Володлимир(Коростишів КДЮСШ)
3 місце Петрунян Андрій(Довбиська ДЮСШ)
3 місце Сеньков Володимир(Житомир ДЮСШ№2)
5 місце Малих Клим Житомир Динамовець)
6 місце Гречаний Роман(Житомир ДЮСШ№2)

Вагова категорія 73 кг
1 місце Женжеруха Артем(Житомир Динамовець)
2 місце Заєць Ігор(Житомир ДЮСШ «Авангард»)
3 місце Донсков Володимир(Житомир ДЮСШ№2)
3 місце Стельмашов Артем(Житомир ДЮСШ «Авангард»)
5 місце Распутний Богдан(Житомир ДЮСШ№2)
6 місце Яворенко Богдан (Коростишів КДЮСШ)

Вагова категорія 81 кг
1 місце Валєєв Тімур(Житомир ДЮСШ «Авангард»)
2 місце Лось Вадим(Коростишів КДЮСШ)

Вагова категорія 90 кг
1 місце Гринчук Владислав(Житомир Динамовець)
2 місце Корнійчук Сергій(Житомир ДЮСШ «Авангард»)

Вагова категорія + 100 кг
1 місце Севастьянов Михайло(Чуднів Динамовець)

Юніорки:

Вагова категорія 44 кг
1 місце Салфетнік Олеся(Коростишів КДЮСШ)

Вагова категорія 48 кг
1 місце Соколенко Валерія(Житомир ДЮСШ№2)
2 місце Товстуха Юлія(Чуднів Динамовець)

Вагова категорія 57 кг
1 місце Ващенко Лідія (Житомир Динамовець)
2 місце Процун Іванна (Довбиська ДЮСШ)

Вагова категорія 63 кг
1 місце Бірюченко Валерія(Коростишів КДЮСШ)
2 місце Гапон Вікторія(Житомир ДЮСШ№2)

Вагова категорія 70кг
1 місце Камерон Емілія(Житомир ДЮСШ№2)

Вітаємо тренерів переможців змагань: Голуб В.Ю., Кумечко О.М., Дмитренко Д.Г., Соколовську А.А., Гончаренко І.В., Добрянський В.В, Вовнюк В.В., Рудницький М.Л., Нефьодов І.Б., Щавінська Т.А.,Войналович Н В., Ізерський М.Б., Чернокоз О.В. Бурлака В.В. Товчига С.В. Сизов С.В. Карпенюк С.В. Товстенко О.П.

Спортивний Житомир