1 2 3 4 5 6

Дзюдо

Житомиряни виграли срібло і бронзу на Чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків та дівчат

16.05.2016 10:00Дзюдо

Житомирські дзюдоїсти успішно виступили на Чемпіонаті України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років, який 10-12 травня відбувся в Одесі.

Среді дівчат у ваговій категорії до 52 кг бронзову нагороду завоювала Анастасія Чижевська (ДЮСШ №2, тренери Нефьодов І.Б. і Рудницький М.). Серед юнаків у ваговій до 73 кг друге місце посів Тимур Валєєв (ЖДЮСШ "Авангард", тренери Кудряшова Т.В. і Кудряшов І.А.).

Настя, впевнено вигравши перші дві зустрічі, програла в півфіналі дзюдоїстці з Києва за очками. Але зуміла зібратися і у вирішальній сутичці за бронзову медаль переконливо здолати сильну суперницю з Кременчуга.

Тимур до фінальної сутички виграв "чисто" чотири поєдинки. Але у фіналі, в рівній боротьбі на останній хвилині зустрічі поступився оцінкою "юко" своєму давньому супернику Луці Нетязі з Умані. Наш спортсмен вже шостий раз зустрівся із Лукою. Поки рахунок особистих зустрічей рівний - 3:3. Але всі три рази Тимур вигравав "чисто", а Лука свої перемоги вигравав за очками. Тим не менше на вищому щаблі п'єдесталу цього разу стояв саме він.

варто додати, що Тимур на рік молодший за своїх основних конкурентів і, до того ж, до 73 кг поки не дотягує. На зважуванні ваги показали рівно 70 кг. До того ж нашспортсмен сильно застудився напередодні старту і дві останні сутички проводив не в кращому стані. Проте проявив характер і боровся за перемогу до останньої секунди.

Хочется привітати тренерів призерів - Тетяну та Ігоря Кудряшових, батьків Оксану і Віталія, директора ЖДЮСШ "Авангард" Олексія Анатолійовича Юрчака. Також вітаємо з успішним виступом Тимура та бажаємо йому удачі на майбутньому Чемпіонаті України з самбо, який пройде в кінці травня в Кароліні-Бугазі, Одеської області.