20.03.2017 10:00

Екстра-ліга: завершився регулярний чемпіонат. ЛТК/ІнБев/НПУ фінішує 9-м

У вітчизняній Екстра-лізі добіг кінця регулярний чемпіонат. А це означає, що вже остаточно визначились підсумкові місця команд, а також сталі відомі ті вісім колективів, які продовжать боротьбу за чемпіонство у плей-офф. На жаль, ЛТК/ІнБев/НПУ у Львові поступився "Енергії" та фінішував поза прохідним, восьмим місцем. Відтак об'єднана команда припиняє цьогорічний сезон.

У 18 турі львівська «Енергія» вирішила не йти на поступки «ЛТК/ІнБев/НПУ», який ще зберігав шанси на потрапляння у топ-вісімку. І це підопічні Валерія Легчанова зайвий раз довели під час першого тайму, коли зробили рахунок 2:0 на свою користь. На цьому «зелено-білі» не зупинились і продовжили надалі шукати шляхи до воріт Михайла Соколовського.

«Телефоністам», звичайно, не вистачало дискваліфікованих Валерія Директоренка та Максима Чеберяка. І це позначилось на грі гостей, особливо у плані оборони. Цим галичани і скористались, довівши у другому таймі рахунок до 5:0. Відзначимо Тараса Кузя, який став автором дублю. Таким чином, поразка у Львові остаточно залишила «ЛТК/ІнБев/НПУ» за бортом плей-офф.

«Енергія» (Львів) – «ЛТК/ІнБев/НПУ» (Луганськ/Житомир/Київ) – 5:0