14.11.2017 10:20

Екстра-ліга. ІнБев/НПУ - ХІТ - 1:2. Післяматчеві коментарі тренерів команд

У неділю, 12 листопада, в Житомирі ІнБев/НПУ поступився столичному ХІТу в матчі 9 туру футзальної Екстра-ліги. Пропонуємо Вашій увазі післяматчеві коментарі головного тренера ІнБев/НПУ Валерія Директоренка та головного тренера київського ХІТа Олега Лук'яненка.

Головний тренер ІнБев/НПУ Валерій Директоренко:

- Переломним, мабуть, став другий гол. Пропустили, не змогли швидко відігратися, були певні моменти, плюс певні суддівські рішення, які мені не зрозумілі. Після другого м'яча невеликий надлом був, але все рівно ми намагалися грати так, як і планували. Що, власне, принесло нам забитий м'яч. Так, в кінці підвела реалізація в більшості. На жаль, в цій грі клас ХІТа бувпомітний - ті моменти, які ми їм дали, вони їх використали. Мільйон своїх моментів, як в першому, так і в другому таймах, які так само були гострими, ми, на жаль, реалізувати не змогли. Будемо працювати над реалізацією.

Позитивний момент в тому, що команда грала два тайми, як і в попередньому матчі з "Енергією". Зараз в нас йде побудова команди. На жаль, воно не так швидко відбувається, як хотілося б. Але процес йде. І мало хто нам може дорікнути, що були матчі за дев'ять турів, в яких команда не грала, не хотіла виграти, не показувала результат. На жаль, той період, який ми хотіли пройти швидко, ми його пройдемо трохи повільніше. Головне, щоб ми потім почали набирати очки. Що сьогодні, на жаль, не вдалося. 

Головний тренер київського ХІТа Олег Лук'яненко:

- Гру для нас можна розділити на два тайми. Перший нам не вдався. Трохи звикали до параметрів залу. Він трохи менший, ніж стандартний. В другому таймі звикли, трохи змінили гру і почали показувати цікавий футзал. З'явилися моменти виходів два в один, два в нуль, один в нуль, виходи з пресингу. Ми повністю контролювали гру. Бачте, футбол складається з моментів і не забиваєш ти - забивають тобі. Так і вийшло. Не реалізував декілька моментів, ми пропустили гол, плюс це безглузде видалення, все переломалось. Але хлопці грали по рахунку, проявили свої найсильніші якості. Практично моментів не було, могли ще й забити гол. Бажання було забити навіть в меншості.

Спортивний Житомир