26.02.2018 10:09

Фоторепортаж з матчу 1/4 фіналу Кубку України в Житомирі. ІнБев/НПУ - Енергія - 4:4

У неділю, 25 лютого, в Житомирі ІнБев/НПУ зіграла внічию 4:4 з львівською "Енергією" в першому поєдинку 1/4 Кубку України з футзалу.

Пропонуємо вам невеликий огляд і фоторепортаж з матчу.

«ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) – «Енергія» (Львів) – 4:4
Голи:
 Литвиновський (20), Сухов (24), Дзюба (26), Мороховець (35) – Коваль (8, 30), Кузь (19), Федюк (33)
Попередження: Литвиновський (4), Яблонько (23) – Радевич (25)
Вилучення: Литвиновський (30 – повторне вилучення)

Львівська «Енергія» хотіла у Житомирі вбити одразу двох зайців: виграти, щоб забезпечити собі комфортну перевагу перед матчем-відповіддю, а також взяти реванш за поразку в поєдинку 17 туру чемпіонату України, який відбувся нещодавно саме у Житомирі. Тому, не було дивиною те, що львів’яни майже одразу почали шукати ключі до воріт Сухова.По такій грі підопічним Валерія Директоренка довелося сподіватись лише на контратаки. Однак, по-перше – вони були рідкими, а по-друге – на 8-й хвилині «Енергія» повела в рахунку завдяки голу Коваля. Після цього господарі майданчику наче принишкли, намагаючись розібратись, що сталося. У цей відрізок гри «енергетики» виглядали краще за «пивоварів», тому рахунок на табло ФОКу виглядав логічним. А незадовго до перерви львів’янам вдалося подвоїти свою перевагу. Тим не менш, у гравців «ІнБев/НПУ» знайшлися сили для того, щоб забити бодай би один гол ще до кінця тайму. Незадовго до кінця першої половину зустрічі Литвиновський подарував надію «пивоварам», відквитавши один м’яч.

Цей «гол у роздягальню» додав «пивоварам» позитивних емоцій, що було видно вже на початку другого тайму. Підопічні Валерія Директоренка пішли вперед, щоб зрівняти рахунок, і їм це вдалося. Однак, те, як це вдалося «фіолетовим», заслуговує окремої уваги. Голкіпер «ІнБев/НПУ» вирішив піти вперед і, пройшовши практично весь майданчик, 77-й номер господарів вразив ворота Кардаша. А вже за кілька миттєвостей «ІнБев/НПУ» повів у рахунку. Це сталося після розіграшу кутового та класного удару Дзюби. І все би нічого, якби у середині другого тайму Литвиновський не отримав другу жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону. «Енергетики» дуже швидко реалізували більшість завдяки голу Коваля, який оформив дубль. А трохи згодом Федюк вивів «Енергію» вперед. Однак, «ІнБев/НПУ» не думав здаватись, і через кілька хвилин Мороховцю вдалося знову зрівняти рахунок. 4:4 – саме такий підсумок першого поєдинку між «ІнБев/НПУ» та «Енергією».