02.01.2018 19:43

ІнБев/НПУ - Кардинал-Рівне - 3:1. Післяматчеві коментарі тренерів команд

Після поєдинку 15 туру Екстра-ліги, який відбвся 29 грудня 2017 року в Житомирі між ІнБев/НПУ та Кардинал-Рівне, тренери команд поділилися враженнями від гри.

Сергій Піддубний, головний тренер "Кардинал-Рівне":

- ІнБев/НПУ переміг, бо, схоже, більше цього хотів. Хотів наздогнати "Кардинал", більше був мотивований.. Ми більш вальяжно підійшли до цієї гри. Одне неприємно, що даю хлопцям шанс грати, щоб себе проявили, щоб награли якісь зв'язки. І це все дається взнаки. Що є якесь самозаспокоєння, немає відчуття конкуренції. І все це призвело, що сьогодні команда програла. Це закономірно, я рахую. Хоча сама гра була рівна, але бажання і воля до перемоги - це перше, що визначило результат. Плюс не хочу говорити, що воротар зіграв невдало, але так вийшло, що на цю гру два воротаря травмовані. Хто себе краще почував, той і став на ворота.  І це таке болюче питання. Воротарі до гри були не готові, хоча, повторюся, якихось претензій до гри воротаря в мене немає. Але є над чим подумати. Бо попереду плей-офф, плюс ще гра на кубок, на виліт. Потрібно подумати як правильно до цього підійти. Будемо приймати міри - це точно

Валерій Директоренко, головний тренер ІнБев/НПУ:

- Після гри з "Соколом" команда знаходилася в гарному емоційному настрої. Я намагався на протязі тижня все це підтримати. Плюс у нас накопичилося достатньо багато того, що ми упустили і нам повинно було повернутися. І хоча "Кардинал" -  дуже важкий суперник для нас, багато років нам з ним важко грається, більше програємо. Але сьогодні на гру у хлопців була дуже сильна мотивація. В першу чергу, щоб довести що перша гра (з "Соколом", - прим.) була не випадковою. По-друге, добитися позитивного результату з такою хорошою та серйозною командою. І по-третє - піти на свята з хорошим настроєм. Плюс наблизитися до нашого суперника на відстань 1 очка. Дуже багато задач було, тому мотивація була також серйозною. І добре, що так вийшло. Перетерпіли - дуже незручна гра, надто специфічна. Хоча знову ж наша проблема 12 хвилин, знову ми пропустили. Але завдяки тому, що хлопці зібралися, нас підтримали трибуни, ми змогли добитися позитивного результату. 

- В першому таймі була досить рівна гра. За рахунок чого вдалося переломити хід зустрічі?

- В таких зустрічах, коли суперники близькі, все йде до першого голу і потім гра починає мінятися. Це було добре видно у Рівному. Там ми так само програли достатньо з великим рахунком. Але там теж гра йшла до першого м'яча - хто перший помилиться. Сьогодні у нас вийшло забити два швидких м'яча, десь переломити хід гри і змусити Рівне десь більше грати активно, більше помилятися. А ми зіграли більше на контратаках. Але тут гра могла піти як в одну, так і в іншу сторону. Забий "Кардинал" раніше - все могло б помінятися. 

Спортивний Житомир