17.02.2018 15:35

ІнБев/НПУ у феєричному матчі обігрує львівську "Енергію" та виходить на 6 місце в Екстра-лізі. ВІДЕО

У суботу, 17 лютого, в Житомирі місцевий ІнБев/НПУ приймав львівську "Енергію" в матчі 17 туру футзальної Екстра-ліги. Варто додати, що для господарів це був перший поєдинок регулярного чемпіонату в цьому році, а для гостей - останній на груповому етапі. Тому боротьба вийшла надзвичайно напруженою.

В першому таймі після помилки нашого воротаря гості відкрили рахунок вже на восьмій хвилині матчу. Відігратися до перерви в нашої команди не вийшло. Але вже на другій хвилині другого тайму Євгеній Саківський зрівнює рахунок після стрімкої контратаки. А вже за дві хвилини Литвиновський виводить житомирян уперед після надвдалого виходу Сухова за межі штрафної.

Львів'ян аж ніяк не влаштовувала така ситуація, тому вже за вісім хвилин до кінця матчу вони почали розігрувати п'ятого польового. І на 38 хвилині Ковалю все ж вдається реалізувати більшість біля воріт господарів. На цьому "Енергія" не зупинилася і грала вп'ятьох і надалі. Але житомирянам вдалося вирвати перемогу на останній хвилині матчу і Максим Войток неймовірним фінтом перекидає переможний гол у ворота енергетиків - 3:2.

ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) - Енергія (Львів) - 3:2
Голи: 22'Євген Саківський, 24'Сергій Литвиновський, 40'Максим Войток - 8'Тарас Кузь, 38'Сергій Коваль

Перемога і три очки дозволили ІнБев/НПУ посунути з шостої позиції Кардина-Рівне, який цей тур пропускав. Але все вирішить заключний раунд групового етапу, який ІнБев/НПУ проведе на виїзді проти столичного ХІТа.

Наступний матч ІнБев/НПУ проведе в рамках 1/4 Кубку України вже 25 лютого. В Житомирі наші футзалісти прийматимуть все ту ж львівську "Енергію".