29.09.2015 12:00

ЛТК-ІнБев-НПУ зіграє на LUTSK OPEN СUP

Житомирський ІнБев в складі ектра-лігової "ЛТК-ІнБев-НПУ" (Луганськ/Житомир/Київ) візьме участь у всеукраїнскому футзальному турнірі "LUTSK OPEN СUP", який відбудеться цього вікенду, 2-3 жовтня. Про це повідомляє прес-служба АФУ.

Впродовж двох днів за головний трофей турніру змагатимуться ще чотири представники Екстра-ліги - "Спортлідер+" (Хмельницький), "Енергія" (Львів), "Ураган" (Івано-Франківськ), "Кардинал-Рівне" (Рівне), а також місцева аматорська команда - збірна міста Луцька. Приємно, що стартовий внесок за участь у змаганнях відсутній, а призовий фонд турніру становить 20 000 грн.

Загалом, шість команд згідно жеребу поділені на дві групи. Івано-франківський "Ураган" потрапив до групи А, де у п'ятницю зіграє два поєдинки: з "ЛТК-ІнБев-НПУ" (поч. 17:00) та "Спортлідером+" (19:00). В іншій групі Б змагатимуться "Енергія", "Кардинал-Рівне" і збірна Луцька. У суботу, 3 жовтня, відбудуться стикові матчі, які і визначать переможця та призерів змагань. Усі поєдинки пройдуть у форматі 2 тайми по 20 хвилин "брудного" часу. 

Вже в дебютному матчі наш "ЛТК-ІнБев-НПУ" зустрінеться із хмельницьким "Спортлідером+". Нагадаємо, що цими вихідними, в матчі 4 туру ектсра-ліги хмельниччанам буквально на останніх секундах вдалося вирвати перемогу. Ще з одним суперником групи - івано-франківським "Ураганом" команді доведеться зіграти пізніше. Відтак поєдинок в Луцьку може бути репетицією матчів екстра-ліги.

Календар турніру:

1-й день - 2 жовтня (п'ятниця)
15.00 ЛТК-ІНБЕВ-НПУ – СПОРТЛІДЕР +
16.00 КАРДИНАЛ – ЕНЕРГІЯ
17.00 УРАГАН – ЛТК-ІНБЕВ-НПУ
18.00 ЗБІРНА ЛУЦЬКА – КАРДИНАЛ
19.00 СПОРТЛІДЕР+ – УРАГАН
20.00 ЕНЕРГІЯ – ЗБІРНА ЛУЦЬКА

2-й день - 3 жовтня (субота)
14.00 матч за 5-е місце (3А–3Б)
15.00 матч за 3-є місце (2А–2Б)
16.00 фінал (2А–2Б)

Змагання відбуватимуться у спортивно-оздоровчому комплексі "Адреналін сіті". Їх організатори - Асоціація міні-футболу (футзалу) Волинської області спільно з благодійним фондом Ігоря Палиці "Новий Луцьк"

Спортивний Житомир

Теги:МФК ІнБев анонси ЛТК-ІнБев-НПУ

Подібні новини