07.08.2018 11:07

Президент ІнБев-НПУ Костянтин Кожанов: Команда вийшла з відпустки і активно готується до нового футзального сезону в Екстра-лізі

У понеділок, 06 серпня, житомирсько-київський Екстра-ліговий"ІнБев-НПУ" вийшов з відпустки і почав активно готуватися до нового сезону. "Спортивний Житомир" поспілкувався із президентом клубу Костянтином Кожанов аби дізнатися чого варто чекати від команди в новому сезоні.

- Останнім часом ходили чутки, що головні виконавці ІнБев-НПУ розбіглися по іншим командам, а сам клуб може зникнути. Яка зараз ситуація насправді?

- Ми просто взяли невелику паузу на літо. Практично всі наші хлопці грають і у великий футбол, і в пляжний. Багато хто задіяний в чемпіонаті Києва з пляжного футболу. Войток взагалі за національну збірну грає. Тому ми прийняли рішення всіх відпустити на такі собі канікули. Але вже з понеділка (06 серпня) команда знову зібралася і почала готуватися до сезону. Ніхто нікуди не зникав наспарвді.

- А як щодо гравців? Дзюба залишається в команді?

- Так, Віталій продовжить грати за нас. Основний кістяк команди зберігся, хоча зміни все ж будуть. Вже точно пішли Сухов, Мороховець і Карбула. Сухов перейшов в ХІТ, а хлопці, наскільки я знаю - в “Кардинал-Рівне”. 

- Хто тепер захищатиме ворота команди?

- Ми взяли нового воротаря - Віталія Бірова з “Урагану”. Він вже в Києві і готується до сезону разом із командою. Також будемо підключати нашого молодого воротаря з чемпіонату Житомира - Андрія. І є ще один гравець з НПУ Драгоманова. Так що з воротарями у нас все більш-менш добре.

- Кого можете ще назвати з новачків?

- Додався також Антон Лясковський, який раніше грав у львівській “Енергії”. Це вихованець житомирського футзалу. Також ведемо ще перемовини з іншими гравцями, але прізвищ поки не буду називати. Можу сказати, що зараз є, фактично, дві вакансії в команді і ми підбираємо гравців, які можуть посилити клуб. Плануємо перед початком сезону презентувати команду і там все буде.

- Як команда готуватиметься до сезону цього року?

- Прийняли рішення готуватися на місці. Перші збори плануємо в Києві на піску, другі - в Житомирі і далі зіграємо на турнірі у Львові.
В тому році ми трохи “загнали команду” - довго готувалися до сезону - 2,5 місяці і провалили перше коло. В цьому році дали більше відпочинку хлопцям. За місяць фізику ми нагонимо і хочемо щоб гравці увійшли в чемпіонат “голодними до футзалу”.

Плануємо ще провести турнір з футзалу до Дня Незалежності в Житомирі. Хочемо запросити на нього команди екстра-ліги. Хочемо покликати Хіт, Сокіл та Кардинал-Рівне.

- Якісь зміни в тренерському штабі плануються?

Головним тренером лишається Валерій Директоренко. Йому допомагатиме Михайло Соколовський. Тут ніяких змін.

- Домашні ігри так само будуть в Житомирі?

- Так. Як і минулого року всі домашні матчі гратимемо в Житомирі. Тренувальний процес буде побудований в Києві. Напередодні ігор будемо заїздити в Житомир. Сподіваємося, що матимемом в місті гарну підтримку. 

Спортивний Житомир