11.11.2017 17:09

Тренер ІнБев/НПУ Валерій Директоренко: Максим Войток може зіграти вже в матчі з ХІТом в Житомирі

Тренер об'єднаної команди ІнБев/НПУ Валерій Директоренко розповів про підготовку команди до матчу 9 туру футзальної Екстра-ліги, який має відбутися в неділю, 12 листопада, в Житомирі зі столичним ХІТом, а також прокоментував повернення в команду Максима Войтка.

- Який настрій у команди напередодні матчу 9 туру?
- В нас ще з минулого року склалося, що у хлопців бойовий настрій на ігри з ХІТом. Команда у нас молодша і цей настрій гравців - показати себе - цілком зрозумілий. Налаштовані на перемогу.

- Минулого сезону ви двічі програли ХІТу. Розраховуєте на реванш?
- Дві поразки минулого сезоні і ті рахунки, я вважаю, не відображають самої гри. Матчі були надзвичайно динамічним. В нас теж було багато моментів. Але різниця у віці, досвіді, класі, розумінню гри зіграли свою роль в тому, що ми програли. Індивідуальна майстерність окремих футболістів — Корнійчука, Чепорнюка, Борсука виявилась вищою і вони свої моменти реалзували. Ми створили набагато більше моментів, але реалізувати не змогли, в тому числі і через юність гравців. Зараз ці хлопці вже відіграли сезон в Екстра-лізі. Звісно, це мало, особливо в порівнянні з досвідом гравців ХІТа. Але я сподіваюся, що вони зробили правильні висновки з тих ігор.

- Зараз в ІнБев/НПУ є хлопці, які раніше грали за ХІТ. Це якось вплине на гру?
- Звісно, думаю, хлопці викладуться, хоча в першу чергу на результат. Додаткові мотиви теж у них будуть. Але й ХІТ — доволі сильна і грамотна команда, лідер українського футзалу. Думаю, вони також можуть приготувати нам сюрпризів, які ми від них не чекали. Тим паче, що там грають ті ж Чепорнюк, Літвінов, які так само були і в нашій команді раніше.

- Перед закриттям трансферного вікна в команду повернувся Максим Войток..
- Чому ми підписали саме Максима? Все дуже просто. Він наш вихованець, він вже грав за команду минулого сезону. Ми з самого початку домовлялися, що як тільки він розбирається з пляжним футболом, там з'являється вікно, він повертається до нас в команду. Тим паче, що ХІТ не продовжив з ним контракт. Тому те, що зараз відбулося — це був запланований крок, який обговорювався ще місяця три тому.

- Чи готовий Войток вийти і зіграти вже на матчі з ХІТом?
- Він почав з нами тренуватися ще середини жовтня. Зараз займається більш щільно. Він ще не до кінця готовий, але в грі з ХІТом, звісно, ми на нього розраховуємо. Він має ті якості, які, я вважаю, допоможуть нам добитися позитивного результату.

Звісно, є складності з переходом від пляжного футболу до футзалу, потрібен час, але Войток — хлопець серйозний і ми цей період постараємося форсувати. На грі з Хітом на нього будуть певні речі покладатися ті задачі, які в даній ситуації він готовий виконати. Тим паче, що він з хлопцями вже грав в складі нашої команди, з Шевченко він грав в ХІТі, з Литвиновським пересікався теж по ІнБеву.

- Більше ні з ким не вели переговори?
- В нас є та обойма гравців, на яких ми розраховували з самого початку і в першу чергу ми хочемо, щоб довіра до них втілилась в результат. А не кидатися з крайності в крайність. Ті ж Чеберяк, Коробка та Івановський — вони також не пішли з команди. Через специфіку регламенту нам довелося їх відзаявити і перевести в чемпіонат Житомира. Хлопцям потрібна ігрова практика. Але вони залишаються в основній команді, тренуються з нами, беруться участь в усіх іграх, які не пов'язані з Екстра-лігою. А ігровий досвід вони отримують в команді Михайла Соколовського.