30.12.2017 10:19

В Житомирі ІнБев/НПУ переграв Кардинал-Рівне в 15 турі Екстра-ліги. ВІДЕО

В матчі 15 туру футзальної Екстра-ліги, який відбувся 29 грудня в Житомирі, об'єднаний житомирсько-київський клуб ІнБев/НПУ зумів обіграти Кардинал-Рівне та впритул наблизитися до рівнян в турнірній таблиці.

ІнБев/НПУ (Житомир/Київ) - Кардинал-Рівне (Рівне) - 3:1

Максим Войток 26', Максим Чеберяк 26', Сергій Литвиновський 38' - Олександр Басич 29'

ІнБев/НПУ: Сухов – Дзюба, Мороховець, Литвиновський, Чеберяк – Шевченко, Цапов, Карбула, Саківський – Войток, Яблонько. Запасні:Соколовський, Директоренко.

Головний тренер: Валерій Директоренко.

Кардинал-Рівне: Свинарчук – Басич, Кручок, Власович, Волянюк – Концеба, Мануйленко, Фаренюк, Горпинич – Кравчук, Піддубний. Запасний:Дурбан.

Головний тренер: Сергій Піддубний.

Гра розпочалася на високих швидкостях, втім без небезпечних моментів. Хоча вже на перших хвилинах відкрити рахунок міг Чеберяк після передачі Литвиновського, але м'яч пройшов повз ворота. Ближче до перерви ініціативу перехопили гості, втім знову ж до ударів доходило рідко і на перерву команди пішли з нулями на табло.

А в другому таймі господарі зуміли таки відкрити рахунок. Максим Войток пройшовся по правому флангу, змістився в центр і сходу потужно пробив по воротам гостей. Голкіпер був безсилий. І практично одразу Максим Чеберяк відібрав м’яч у Михайла Волянюка, вийшов віч-на-віч із Юрієм Свинарчуком і спокійно переграв голкіпера – 2:0.

Після цього на майданчику з'явився граючий тренер "Кардиналу" Сергій Піддубний і команда зуміла один м'яч відіграти. Михайло Волянюк віддав пас під удар Олександру Басичу – той пробив повз Сухова – 2:1.

Далі пішла важка боротьба і долю матчу вирішив третій гол житомирянина Сергій Литвиновський, який на великій швидкості промчав через увесь майданчик і точно пробив у ближній кут повз Юрія Свинарчука – 3:1.

Гості не наважилися грати з п'ятим польовим, хоча серйозно пресингували ворота господарів, але ІнБевНПУ зумів таки стримати фінальний натиск.

Наступний матч ІнБев/НПУ зіграє знову в Житомирі вже 14 січня. В першому поєдинку 1/8 Кубку України наші футзалісти прийматимуть харківський Viva Cup.