25.02.2018 16:24

В Житомирі ІнБев/НПУ розходиться миром з львівською Енергією у валідольному матчі 1/4 Кубку України з футзалу. ВІДЕО

Житомирський ІнБев/НПУ розписав валідольну нічию у першому матчі 1/4 Кубку України з футзалу проти львівської "Енергії", який 25 лютого відбувся у Житомирі.

Гості першими відкрили рахунок, а потім і подвоїли свою перевагу. Лише наприкінці першого тайму Сергій Литвиновський зумів відквитати один м'яч. А в другому таймі неймовірний прохід від своїх воріт зробив кіпер житомирян Олександр Сухов і пробив точно по воротах, зрівнявши рахунок. Після цього розпочалися качелі, обидві команди мали чимало можливостей забивати, але на 26 хвилині своїм фірмовим гарматним ударом м'яч у ворота забив Віталій Дзюба. Але вже через чотири хвилини Сергій Литвиновский отримує другу жовту, автоматично червону і покидає майданчик. В меншості підопічні Валерія Директоренка протрималися менше 20 секунд і Коваль відновлює паритет у зустрічі.

Кінцівка зустрічі вийшла просто валідольною. Останні хвилини команди грали, маючи по п'ять фолів, однак напруга від цього аж ніяк не ставала меншою. Спочатку гості вириваються вперед завдяки голу Федюка, але Мороховець знову зрівнює. На щось більше команд не вистачило, хоча моментів було чимало.

В підсумку - 4:4 і все вирішить матч-відповідь, який 10 березня відбудеться у Львові.

Кубок України. 1/4 фіналу. Перший матч.
25 лютого 2018 року.
Житомир. Спорткомплекс ФОК

ІнБев/НПУ (Житомир/Київ) - Енергія (Львів) — 4:4 (1:2)

Голи: Литвиновський (20), Сухов (24), Дзюба (26), Мороховець (35) — Коваль (8, 30), Кузь (19), Федюк (32).

ІнБев/НПУ: Сухов — Дзюба (к), Бакум, Чеберяк, Литвиновський, Саківський, Яблонько, Цапов, Мороховець, Войток, Шевченко — Соколовський, Карбула, Директоренко.

Енергія: Кардаш — Федюк (к), Струк, Кузь, Гасюк, Коваль, Радевич, Легендзевич, Танський, Писько — Пітуля, Войтович, Ковальчук, Абрамчук.

Попередження: Литвиновський (4), Яблонько (23) — Радевич (25)
Вилучення: Литвиновський (30, повторне попередження).

Арбітри: Є. Гордієнко (Одеса), С. Подворний (Хмельницький), М. Подраний (Житомир).
Хронометрист: А. Загоруйко (Житомир).
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне).