12.03.2018 10:53

Житомирський ІнБев/НПУ поступився львівській "Енергії" та вибув з розіграшу Кубка України з футзалу

У неділю, 11 березня, житомирський ІнБев/НПУ у матчі-відповіді 1/4 Кубку України з футзалу поступився на виїзді львівській "Енергії" і вибув з подальшого розіграшу.

«Енергія» (Львів) – «ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) – 3:1
Голи:
 Цапов (23 – автогол), Легендзевич (36, 38) – Дзюба (2)
Попередження: Федюк (27) – Цапов (18), Войток (18)
Перший матч – 4:4

"Енергетики" активно почали гру - удар Коваля прийшовся поруч зі штангою, а Струку, який вийшов один на один з воротарем, відзначитися завадив Сухов. А ось гості реалізували практично перший же свій момент - Дзюба на чужій половині відібрав м'яч у Струка, пройшов трохи вперед і метрів з 10 пробив точно в "дев'ятку" - 1:0.

У наступні кілька хвилин "Енергія" буквально взяла в облогу ворота Сухова, але м'яч після ударів львів'ян або летів повз ворота, або ставав здобиччю голкіпера.

Гості відповідали рідко, але не менш небезпечно - Бакум і Чеберяк мали хороші моменти для взяття воріт, але обидва рази впевнено зіграв Кардаш.

Другий тайм, як і перший, розпочався з голу ІнБев/НПУ, але радості це команді Валерія Директоренко не принесло - після прострілу з лівого флангу Кузя м'яч в свої ворота зрізав Цапов - 1:1.

Такий рахунок виводив в наступне коло "Енергію", і тепер вже "пивовари" активізувалися в атаці - Дзюба, пробиваючи з лівого флангу, влучив у хрестовину, а удар Бакума метрів з 10 у верхній кут з великими труднощами відбив Кардаш. Ще більш вигідний момент упустив Чеберяк, забутий захисниками "Енергії" у власному штрафному майданчику при розіграші кутового. Але і тут львів'ян виручив воротар, який відбив удар.

Ключовим моментом цього матчу треба вважати 36-ту хвилину, коли Радевичу, який перебував в оточенні трьох гравців «ІнБев/НПУ», вдалося віддати передачу на вільного Легендзевича, а той змусив Сухова капітулювати – 2:1. Після цього гості намагались врятувати гру за допомогою підключення п’ятого польового, однак в одному з епізодів помилка Бакума біля своїх воріт призвела до другого гола Легендзевича, який і вирішив долю останньої путівки до «Фіналу чотирьох».