09.01.2019 15:57

Бердичівські футболісти здобули срібні нагороди на Всеукраїнському турнірі в Ковелі

З 2 по 5 січня у місті Ковель, Волинської області, відбувся один із наймасовіших дитячих турнірів в Україні - Четвертий зимовий дитячий фестиваль футболу «Kovel Cup Time» серед юнаків та дівчат 2006 року народження.

У змаганні брали участь десять команд з Львівської, Житомирської, Дніпропетровської, Волинської та Рівненської областей. Житомирську область у цих престижних змаганнях представляли вихованці ДЮСШ міста Бердичева (директор – Олександр Подгорчук) під керівництвом тренера-викладача Володимира Креденцера.

Бердичівські футболісти шляхом жеребкування потрапили до групи «Б», де їх суперниками були команди ФК «Олика» (Волинська область), «Янтар» (Новояворівськ, Львівська область), ДЮСШ «Люблинець» (Волинська область) та ДЮФК «Тайм-2 (Ковель, Волинська область).

У перший день змагань наші земляки перемогли команди ДЮФК «Тайм-2» з рахунком 4-3, у другий день - поступилися «Янтару» з рахунком 4-8 та перемогли ФК «Олика» з рахунком 4-3. Третього дня бердичівські футболісти перемогли ДЮСШ «Люблинець» з рахунком 4-2 та, зайнявши друге місце у групі, вийшли до півфіналу змагань.

У четвертий заключний день турніру у півфінальному поєдинку бердичівські футболісти перемогли «Янтар-2» з Новояворівська з рахунком 3-0. У фінальному поєдинку наші земляки знову зустрілися з командою «Янтар», з якою грали під час групового турніру. Матч був дуже цікавий та напружений та, на жаль, завершився мінімальною поразкою бердичівлян з рахунком 4-3, в результаті чого наші футболісти стали срібними призерами турніру.

Також організаторами турніру були проведені футбольні конкурси. У «Битві воротарів» перемогу здобув воротар ДЮСШ Бердичів Андрій Вінер. Кращим гравцем у команді ДЮСШ Бердичів було визнано капітана команди Дмитра Брацюня, а кращим нападником турніру - нападника ДЮСШ Бердичів Арсенія Петровського.

Склад срібних призерів Четвертого зимового дитячого фестивалю футболу "Kovel Cup Time" (ДЮСШ Бердичів, 2006 року народження): Андрій Вінер, Олег Лавренчук, Дмитро Брацюнь (капітан команди), Денис Каліжук, Андрій Срібницький, Арсеній Петровський, Олександр Фролов, Олександр Дишківський, Даниїл Янковий, Владислав Герега, Микола Цивінський. Тренер-викладач - Володимир Креденцер.

за матеріалами Ріо-Бердичів

Спортивний Житомир