04.07.2011 07:14

Чемпіонат області: ФК «Радомишль» - ФК «Бердичів» 2:0 (2:0)

Цієї суботи, 2 липня, ФК «Бердичів» згідно календаря мав проводити виїзну гру у Коростені проти місцевого спортивного клубу. Але представники коростенців звернулись з проханням до ЖОФФ перенести гру проти ФК «Бердичів» через хвороби гравців, з цього приводу вони звернулись до федерації у середу, а в цей самий день (29 червня) СК «Коростень» основним(!) складом грав у Аматорській лізі у Житомирі. Досі невідомо на яких підставах була перенесена ця гра. Згідно рішення ЖОФФ ФК «Бердичів» замість Коростень відправився у Радомишль зіграти пропущену гру 2 туру проти ФК «Радомишль». За попередніми даними, грав ФК «Бердичів» на виїзді проти СК «Коростень» має відбутись у середу, 6 липня.

У складі бердичівлян вперше і зразу у стартовому складу вийшов гравець із Камеруну – Майкл Алан, який вже кілька тижнів тренується з командою і який нині проживає в Бердичеві.

Перший тайм активніше розпочали підопічні Ігоря Лисюка, але перший удар у ствір воріт завдали саме господарі, але Тарас Панасюк майстерно забрав м’яч після небезпечно удару гравця господарів зі штрафного удару та рикошету від одного із наших гравців. Наші гравці двічі небезпечно турбували воротаря господарів, спочатку Дмитро Вакула вийшовши віч-на-віч завдав удару прямо у воротаря, а після з удару зі штрафного Володимира Креденцера воротар відбив м’яч перед собою, а перший на добиванні Сергій Данілевич пробив у воротаря. А господарі втратили супершанс, щоб відкрити рахунок, м’яч після удару їх гравця влучив у поперечку наших воріт. У середині першого тайму бердичівляни знову завдали підряд два небезпечних удари по воротам господарів, спочатку Антон Лисюк небезпечно завдавав удару після пасу Дмитро, але воротар господарів врятував свою команду, а згодом найреальніше нагоду відзначитись втратив Володимир Креденцер, Дмитро Вакула обігравши в штрафному майданчику захисника зблизився з воротарем і віддав пас Володимир, який з кількох метрів пробив вище воріт, а ворота були порожні…

І за кілька хвилин спрацювала стара футбольна приказка: «Не забиваєш ти, забивають тобі». Олег Зборовський завдав удару по воротам нашої команди з 20 метрів і м’яч вдарившись об гравця нашої команди рикошетом потрапив у ворота. 1:0…

Наших футболістів не влаштовував такий хід гри і вони почали активувати ворота господарів, вдало зіграв їх воротар, перевівши м’яч на кутовий після удару Володимира Креденцера. Небезпечно зі штрафного удару завдавав удару Сергій Данілевич, а м’яч пройшов повз ворота. А наприкінці першого тайму господарям вдалось ще раз відзначитись у воротах бердичівлян, після навісу з лівого флангу, Павло Клименко головою переправив м’яч у ворота. 2-0..

Другий тайм активніше розпочали гравці ФК "Бердичів", але знову ж як і в першому таймі перший удар у ствір воріт завдали господарі, Тарас Панасюк перевів м’яч на кутовий після удару їх гравця. Бердичівляни, фактично весь другий тайм атакували, по-серйозному лише кілька разів потурбували воротаря господарів, але свої моменти двічі Креденцер, Вакула, Данілевич, Лисюк не реалізували. Взагалі ФК "Бердичів" набагато слабше зіграв другий тайм не змігши зав’язати боротьбу супернику і постаратись хоча-б одний заліковий пункт привезти з Радомишля.

Невідомо що сталось з командою у Радомишлі, можливо те, що деякі провідні гравці ФК "Бердичів" команди хворіли і провели лише одне тренування у переддень гри, можливо інші причини… Потрібно тренеру та гравця проаналізувати гру, помилки, які були допущені у Радомишлі, щоб у наступних іграх таких помилок не припускатись.
  за матеріалами: fcberdychiv.pp.net.ua