03.07.2018 12:19

«East West» виграв Кубок міського голови Бердичева з футболу

З 24 по 28 червня на двох міських стадіонах – «Прогресі» та «Шкірянику» відбувся Кубок міського голови Бердичева з міні-футболу.  Участь у турнірі взяли 14 бердичівських аматорських команд. Згідно жеребкування, учасники були поділені на дві групи по три команди та дві групи по чотири команд. У змаганнях взяли участь понад 200 бердичівських футболістів.

Матчі у всіх групах пройшли у досить цікавій боротьбі. У групі «А» всі команди групи, а саме: «East West», Айдар та Спарта набрали однакову кількість пунктів – по два. За кращою різницею м’ячів до півфіналу пройшов «East West». У запеклій боротьбі пройшли матчі й у групі «Б», де зустрілися минулорічні фіналісти Кубку – «Дніпровуд» та «Фортуна», а також молода команда сформована з вихованців ДЮСШ – AYAS. У цій групі переможцем стала команда «Дніпровуд».

У групі «В» зустрілися сильні та досвідчені команди, це: SWS, Зірка, ФК «Кармель» та Ніка.  У цій групі перемогу здобули футболісти SWS. У групі «Г» грали чотири команди: Прогрес, Спортікс, Ліон та Верам. Переможцем цієї групи та ще одним півфіналістом стала команда Прогрес.

У День Конституції України на стадіоні «Прогрес» відбулися вирішальні матчі турніру. У першому півфіналі зустрілися  «East West» та «Дніпровуд». Перемогу у матчі здобули більш досвідчені футболісти  «East West» з рахунком 6:3. У другому півфіналі  SWS впевнено переміг «Прогрес» – 3:0. У фінальному поєдинку зустрілися команди «East West» та  SWS.  Обидва колективи показати гарний та цікавий футбол, адже мали у своєму складі достатньо відомих та майстерних футболістів. У грі було все: емоції, боротьба, небезпечні моменти, проте лише один забитий м’яч. Його автором став досвідчений нападник «East West» Володимир Креденцер, який приніс своїй команді перемогу!

По завершенню фінального матчу відбулася урочиста церемонія нагородження, у ній взяли участь: Бердичівський міський голова Василь Мазур, начальник відділу фізичної культури та спорт Бердичівського міськвиконкому Ігор Марченко та головний суддя змагань, директор ДЮСШ та голова Бердичівської міської федерації футболу Олександр Подгорчук.

Вперше в історії турніру грошові премії отримали не лише переможці та фіналісти турніру, а також команди, які поступилися у півфіналах та зайняли третє місце у турнірі.  Переможці та фіналісти турнірі отримали кубки та дипломи. Також були визначені кращі гравці у складі команді, які зайняли призові місця, це: Віталій Борисевич (Прогрес), Олександр Гончарук (Дніпровуд), Епі Мішель Макман Алан (SWS) та Юрій Мазяр («East West»). Вони отримали дипломи та грошові премії.

Склад команди переможців турніру – «East West»:  Юрій Мазур, Ігор Зеленцов (граючий тренер), Олександр Іващенко, Віталій Лобанчук, Олег Подільник, Денис Павловський, Володимир Красовський, Сергій Перегуда, Володимир Креденцер. Президент клубу: Юрій Жула.

за матеріалами bmffberdychiv

Спортивний Житомир