05.07.2018 12:17

Екс-нападник МФК "Житомир" Роман Гусак допоміг аматорському "Звягелю" обіграти ФК "Полісся" у контрольному матчі

У середу, 4 липня, у Новограді-Волинському місцевий аматорський "Звягель" зіграв товариський поєдинок із житомирським ФК "Полісся", який зараз активно готується до нового сезону в ІІ лізі ПФЛ. Про це повідомляє novograd.city

Хоча протистояли "жовто-зеленим" аматори, втім склад суперників вийшов досить серйозним. У стартовому складі "Звягеля" на поле вийшли доволі відомі навіть за межами України місцеві футболісти - гравець турецького "Карабюкспор" Андрій Блізніченко, польської "Лади" Юрій Перін та друголігового "Миколаїв-2" Валерій Скидан.

Перші небезпечні моменти з'явилися біля воріт полісян. Капітан звягельчан Артем Гороницький двічі небезпечно зміщувався з флангу. У першому епізоді влучності забракло Денису Галицькому, який неточно замкнув вигідну передачу Артема. В другому моменті захисник "Полісся" відверто ліктем вдарив нападника новоградців в обличчя, однак свисток рефері промовчав.

Наприкінці першого тайму полісяни почали часто і грубо фолити. В одному з епізодів нападник житомирян двома ногами в'їхав в кіпера звягельчан Олега Войтовича. Перша половина зустрічі закінчилась з рахунком 0:0.

У другому таймі на полі з'явилися нові футболісти у складі обох клубів. Команди атакували здебільшого позиційно, проводячи більшу частину ігрового часу в центрі поля.

Нічийний за грою поєдинок вирішив один епізод. Центральний оборонець полісян грубо помилився і нападник "Звягеля" Роман Гусак холоднокровно реалізував вихід віч-на-віч. Крім того кінцівку матчу "Полісся" догравало у меншості. Рефері вилучив гравця житомирян за систематичні грубощі.

Наступний контрольний поєдинок ФК "Полісся" проведе вже 6 липня. На Київщині підопічні Олександра Призетка зіграють із ПФК Суми