1 2 3 4 5 6

Футбол в області

Футбольну команду-привид з Житомира прописали в ПФЛ

Остаточно участь команди має вирішитися на засіданні Комітету з атестування футбольних клубів, яке відбудеться 12-го липня. При цьому президент ПФЛ Мілетій Бальчос заявив, що у розіграші кубку братимуть участь найкращі аматорські команди і клуби "низу" другої ліги за рейтингом.

Але при цьому «Житичі» останні декілька років не виступала ні в аматорському чемпіонаті України, ні навіть в кубках чи чемпіонатах Житомирської області.

Нагадаймо, що цього сезону в аматорах виступає житомисрький «Арсенал», новоград-волинський «Авангард», малинський «Металург» та СК «Коростент». А минулого року єдиною командою Житомирщини на аматорах був «Звягель-750», який став тоді віце-чеміпоном.

Яким чином нікому невідомий клуб раптом опинився в ПФЛ — загадка. Нам поки що не вдалось взяти коментарі в когось з представників федерації, обласної влади чи когось з керівництва клубу. Про останніх також нема жодної інформації в мережі інтернет.

Єдині коментарі щодо цієї ситуації дали в прес-службі Житомирської обласної федерації футболу. Виявилось, що «Житичі» намагаються пропихнути в ПФЛ замість ФК «Арсенал».

- Команда «Арсенал» дійсно не подала документи, тому що Опанащук переконав заявлятися на Кубок Україні команду ФК «Житичі», а не «Арсенал», - говориться в прес-релізі.

Так само наводимо довідку прес-служби ЖОФФ

Футбольний клуб «Житичі» є власністю Опанащук.

На скільки вболівальники пам'ятають, «Житичі» вже брали участь в Чемпіонаті Україні в 2006 році. Тоді команда зіграла один сезон і була розформована за офіційною версти у зв'язку з труднощами фінансування, а насправді - по закінченню виборів.

Сьогодні команду «Житичі» формують знову для політичних баталій.
Президія Жоффе прийняв одностайне рішення, що неприпустимо футбол перетворювати в політику. Тому буде рекомендований Житомирський «Арсенал» для участі в Кубку і Чемпіонаті Україні.
Футбольний клуб «Житичі» не брав участь у Кубку області та Чемпіонаті області в аматорах. Згідно регламенту ФФУ така команда не має право брати участь у змагання всеукраїнського рівня.

Спортивний Житомир

Теги: ДЮСШ з боротьби Юрій Опанащук ПФЛ Житичі 

Схожі новини