11.04.2018 16:26

Гундич перевірив хід реконструкції бази для ФК Полісся, а Сухомлин - стадіону "Спартак"

Голова Житомирської ОДА Ігор Гундич продовжує активно ревізувати реконструкцію інфраструктурних об'єктів по області, в тому числі спортивних.

В середу, 11 квітня, він без попередження перевірив хід робіт на заміській спортивно-тренувальній базі житомирської ОШВСМ в селі Березині, яку планує в подальшому використовувати ФК "Полісся". Про це Ігор Гундич написав на своїй сторінці у Facebook

"Вже незабаром наша ФК Полісся переїде на оновлену базу в Березині. Сучасний об’єкт для перспективних спортсменів. Такі умови для проживання та тренувань мають команди Прем’єр-ліги. Сьогодні без попереджень, повертаючись із Коростишева, перевірив, як ідуть роботи. Бригади працюють, завершують встановлювати техніку. Залишилися косметичні роботи, меблі – і база готова. Влітку тут зможуть перебувати і діти, які приїхали на змагання", - написав Ігор Гундич.

Також в цей день проінспектував стадіон "Спартак" в Житомирі місткий голова Сергій Сухомлин разом з депутатом міської ради Юрієм Мойсеєвим та головою ЖОФФ Русланом Павлюком. Вони подивилися, як просувається реконструкція стадіону.

Про це мер Житомира Сергій Сухомлин також написав на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні подивився, як просувається реконструкція стадіону «Спартак». Це ще один об’єкт, який будується у Житомирі на умовах співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Велика подяка за допомогу Федерації футболу України та її президенту Андрей Павелко», - написав Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, голова бюджетної комісії міськради Юрій Мойсеєв зазначив, що реконструкцію стадіону «Спартак» мають завершити до 1 вересня.

Спортивний Житомир