18.12.2017 13:10

Команда Житомирської області позмагалась у чемпіонаті України з футзалу серед дівчат!

У суботу, 16 грудня, в Козятині (Вінницька область) команда Житомирщини (на базі Стрибізької ДЮСШ та вихованців Житомирської КДЮСШ, учнів Селянщинського спортивного ліцею) під керівництвом Олександра Сташенка й Василя Терещука взяла участь у чемпіонаті України з футзалу серед дівчат 2004-2006 рр. н.

За “золото” чемпіонату наші дівчата поборолися з Козятинською РДЮСШ “Колос”, ФК “Сугатинка” (Могилів-Подільський), ФК “Плеяда” (Тульчин), ФК “Астарта” (Хмільник), ВО ДЮСШ “Блохіна – Біланова” (Вінниця) та ДЮСШ-1 м. Хмельницький. Команди було поділено на дві групи:

Група № 1

РДЮСШ “Колос” (Козятин)

ВО ДЮСШ “Блохіна – Біланова” (Вінниця)

“Сугатинка” (Могилів-Подільський)

Збірна Житомирської області

Група № 2

“Астарта” (Хмільник)

“Плеяда” (Тульчин)

ДЮСШ-1 м. Хмельницький

У першій грі Житомирщина перемогла господарів змагань – РДЮСШ “Колос” – 6:2, Дарина Кисельова відзначилась покером, а Вікторія Лавренюк дублем. В другому матчі збірна області зустрілася з фаворитом турніру – ВО ДЮСШ “Блохіна – Біланова” (Вінниця) – 1:1. А в третьому поєдинку наші дівчата здолали “Сугатинку” (Могилів-Подільський) – 2:1, по м’ячу на свій рахунок записали Кисельова та Лавренюк.

Проте двох перемог та нічиї не вистачило для виходу у фінал – ВО ДЮСШ “Блохіна – Біланова” (Вінниця) за кращею різницею забитих/пропущених посіла перше місце в групі. На жаль, в матчі за бронзові нагороди збірна Житомирщини поступилась ДЮСШ-1 м. Хмельницький. Перемогу в змаганнях святкувала та ж ВО ДЮСШ “Блохіна – Біланова” (Вінниця), яка розгромила “Астарту” (Хмільник).

Відзначимо, що футболістка збірної Житомирської області Дарина Кисельова стала кращим гравцем та бомбардиром чемпіонату – на її рахунку 6 голів.

Спортивний Житомир