1 2 3 4 5 6

Футбол в області

Новоград-Волинський "Звягель" розпочав підготовку до нового сезону і планує заявитися в аматори

Футбольний клуб "Звягель" вийшов з відпускти і розпочав підготовку до нового сезону. Протягом січня-лютого команда планує проводити тренувальний збір для відновлення фізичних кондицій, а також проведе тактичну підготовку. Звягельчани мають досить амбітні плани. Команда планує заявитися на аматорський чемпіонат України та активно брати участь у всеукраїнських турнірах.

Про це повідомляє офіційна сторінка клубу у мережі Фейсбук

До команди повернулись ряд місцевих гравців, які раніше грали за "Звягель", а також клуб планує підсилитись під час підготовки.

З 3 по 24 березня Київська обласна федерація футболу організовує традиційний зимовий Меморіал Миколи Кирсанова. На цей турнір, який буде проходити на полях з синтетичним покриттям, планує заявитись й ФК "Звягель".

У квітні команда проведе ряд товариських матчів на полі з натуральним покриттям. Орієнтовно в кінці квітня (залежить від погодних умов) ФК "Звягель" розпочне виступ у першому в сезоні офіційному турнірі, Кубку Житомирщини.

На початку травня ФК "Звягель" стартує в Чемпіонаті області, а восени - в аматорах, якщо дозволить фінансове становище.

Орієнтовний бюджет клубу на 2019 рік коливається в межах 2,6 млн. гривень. Якщо законодавча і виконавча влада міста Новограда-Волинського, на найближчій сесії все таки закладе міцний фінансовий фундамент у розмірі хоча б 25% бюджету клубу (650 тисю грн.), то залучити ще 75% меценатських коштів, буде набагато легше. Якщо футбольний клуб, який носить історичну назву міста, потрібен цьому місту, яке надасть клубу належну фінансову допомогу, то допоможуть і меценати.

Також, зважаючи на значні фінансові потреби клубу у цьому сезоні, прийнято вимушене рішення, що матчі Чемпіонату області, а також Чемпіонату України, для вболівальників вхід буде платний. Орієнтовно 20 грн. Вартість квитка буде залежати від рівня та важливості матчу. Вболівальники матимуть змогу придбати річний абонемент (картку) на всі домашні матчі команди. Всі виручені кошти від продажу абонементів та квитків, підуть на погашення витрат, пов'язаних з участю команди в турнірах.

Кожен бажаючий, не залежачи від місця перебування, зможе безкоштовно переглянути всі домашні матчі команди у прямому ефірі, на каналі клубу в Youtube.

Потрібно зауважити, що матчі ФК "Звягель" - це не інтерес окремих людей, яким потрібен і цікавий цей клуб. ФК "Звягель" виконує певну соціальну функцію, популяризує спорт у Новограді-Волинському. Багато дітей відвідують матчі команд, а потім записуються в дитячу футбольну секцію і своє дозвілля після школи віддають не під шкідливий вплив вулиці, а на тренування, заняття футболом та спілкування з іншими фізично і морально здоровими дітьми.

Матчі ФК "Звягель" майже кожного тижня замінюють культурно-масові заходи такій кількості людей, які не вмістились би у нашому Палаці культури. Тепер давайте порівняємо, які ще організації та установи збирають у нашому місті з такою періодичністю на дозвілля таку велику кількість людей?

Ні кроку назад. Саме під таким гаслом виходитиме команда на четвертий в історії клубу сезон. Попередні три сезони, команда щороку покращувала свої виступи, тому "срібний" дубль команди у 2018 році, спонукає у цьому сезоні тільки до найвищих результатів.

Спортивний Житомир

Схожі новини