ФутболФутбол в області

Дата: 24.09.2011 04:05
Житомирський ФК "Арсенал" на своєму полі розійшовся миром 1:1 з ФК "Бердичів" в X турі чемпіонату області з футболу. Матч на стадіоні "Спартак" відбувся в суботу, 24 вересня. Рахунок в зустрічі відкрили гості. Але ще до закінчення першого тайму житомиряни змогли відігратись. В другому таймі рахунок не змінився, хоча шанси забити були в обох команд.
Дата: 25.09.2011 08:35
В Х турі чемпіонату Житомирської області з футболу лідер змагань, ФК "Бараші" переграв на своєму полі СК "Коростень" з рахунком 1:0.
Дата: 26.09.2011 07:45
Надсучасний всесезонний спортивний майданчик вартістю чверть мільйона гривень відкрили 22 вересня на території Житомирської школи №30. Тепер учні школи і діти всього району матимуть можливість грати у міні-футбол навіть взимку. А згодом на базі майданчику планують відкрити навіть дитячу школу з міні-футболу.
Дата: 27.09.2011 08:15
Відроджувати жіночий міні-футбол в нашому місті взялась громадська організація «Жінка» спільно із обласною федерацією міні-футбола. Активістки організації вже створили свою команду і почали тренуватись під керівництвом Томаша Антоновича Сицинського, заслуженого тренера з міні -футболу і відповідального секретаря федерації. Дівчата займаються щовихідних на відкритому майданчику ЖДТУ, а пізніше планують знайти для цього зал.
Дата: 28.09.2011 07:41
Цієї неділі, 25 вересня, відбулись ігри 18 туру чемпіонату житомирського району з футболу. Вони принесли наступні результати:
Дата: 28.09.2011 08:49
Визначено дату фінального поєдинку чемпіонату України серед аматорських команд цього сезону. Суперфінал ФК «Путрівка» — «Нове життя» заплановано на середу, 5 жовтня. Місце проведення мачту - стадіон імені Банникова в Києві. Початок матчу о 16:00.
Дата: 28.09.2011 10:52
Стартували матчі 1/4 кубку України з футболу серед аматорів.ФК "Буча" - ФК "Єдність-2" - перша гра 1/4 фіналу аматорів - 3:0 У середу, 28 вересня, зіграв на своєму полі першу чвертьфінальну гру нещодавній супернки житомирян - ФК "Буча". Кияни обіграла ФК "Єдність-2" (Плиски) з рахунком 3:0.
Дата: 29.09.2011 07:05
Вопрос о судьбе стадиона Электроизмерителя подняли на заседании земельной комиссии Житомирского горсовета, которое состоялось 28 сентября. Во время заседания Елизавета Лалименко, и.о. начальника управления регулирования земельных отношения горисполкома, предложила внести дополнение в проект решения «Об изъятии, прекращение, предоставление права пользования земельными участками юридическим и физическим лицам и внесение изменений в решения городского совета», проект которого опубликован на сайте мэрии еще 16 сентября.
Дата: 02.10.2011 09:21
В суботу,  1 жовтня, відбулись чергові матчі чемпіонату житомирської області з футболу серед команд вищої ліги (ЖОФФ Опанащук). У Новоград-Волинську місцевий "Авангард"  поступився з рахунком 1:2 цьогорічному лідеру ФК "Бараші".
Дата: 02.10.2011 09:29
Головна футбольна команда Бердичева цієї суботи, 1 жовтні, відіграла черговий матч в рамках другого кола Чемпіонату Житомирської області. Цього разу господарі зустрілись із романівською командою «Зоря-Енергія». Зустрілись – і одразу почали старанно виконувати тренерські настанови.
Дата: 03.10.2011 07:30
В Житомире назревает серьезный скандал вокруг бывшего стадиона Электроизмерителя. После заседания земельной комиссии Житомирского горсовета, про стадион вдруг вспомнили и в Житомирской обласной федерации футбола, возглавляемой Олександром Коцюбко. Среди житомирских СМИ было разослано заявление Коцюбко по стадиона.
Дата: 04.10.2011 06:48
РОС-чемпіонат Житомирського району з футболу невпинно наближається до фінішу, 2 жовтня відбулися матчі 19 туру. Можна сказати, що це був тур «затишшя перед бурею». Лідери здобули свої чергові перемоги. Тож чекаємо на розв’язку, яка, можливо, станеться вже найближчої неділі в матчах 20 туру.Матч сезону між командами «Танкіст» та «Атлет» відбудеться 9 жовтня о 15 годині на стадіоні в Новогуйвинському. В цьому матчі вирішиться доля чемпіонства. З упевненістю можна сказати, що обидві команди будуть грати тільки на перемогу, хоча «Танкіст» влаштує і нічия.
Дата: 04.10.2011 11:12
З 17 жовтня в Житомирі стартує кубок студенської Свободи з міні-футболу. Змагання відбуватимуться у форматі 5 чоловік + 2 запасні. Реєстрація команд проводиться до 16 жовтня. Внесок з кожної команди перед турніром - 40 гривень з всієї команди (8 гривень з кожного). Турнір буде проходити по системі плей оф. Кожна гра це 2 тайми по 20 хвилин. З перервою між таймами у 5 хвилин. Турнір буде забезпечений водою для пиття.
Дата: 05.10.2011 10:46
В цьогорічному Чемпіонаті України з футзалу черед команд першої ліги візьмуть участь 20 команд. Хоча ця цифра ще може змінитись після заявкового періоду, який триватиме з 10 по 14 жовтня. Учасники першої футзальної ліги будуть розбиті на дві групи по 10 команд. Вже є попередній календар сезону. Ігри, як і минулого року, відбуватимуться по суботах.
Дата: 29.08.2011 01:43
Результати матчів 14 туру чемпіонату житомирського району з футболу, який відбувся 28 серпня 2011
Дата: 30.08.2011 06:38
Не так давно бывший владелец и президент ФК «Полесье» Зая Зедович Авдыш отметил скромный юбилей – 65 лет со дня рождения! И его до сих пор помнят не только фаны футбола в Житомире. Доказательство - несколько публикаций и интервью с Заей Зедовичем, взятыми по случаю его дня рождения.
Дата: 31.08.2011 07:40
Новоград-Волинський "Звягель-750", як і раніше "Авангард", не зміг нічого протиставити злагодженій грі футбольного клубу "Самбір" зі Львівщини, програвши першу гру 1/8 кубку України серед аматорів з рахунком 0:2. При чому гра "Звягель-750" провів її на своєму полі. Тепер команді ще потрібно буде зіграти матч-відповідь у Львові, але відіграти два м'яча - завдання надзвичайно важке.
Дата: 31.08.2011 11:44
Житомирський СК "Легіон" не зміг пробитись в 1/8 кубку України серед аматорів. У середу, 31 серпня, легіоненери на своєму полі приймали київський футбольний клуб "Буча". В першому матчі на виїзді "Легіон" програв з досить серйозним рахунком 0:4 і в матчі-відповіді перед житомирянам стояла досить непрота задача - відіграти ці чотири м'яча і не пропустити жодного. Наші футболісти справились з нею наполовину.
Дата: 01.09.2011 11:40
За підсумками стикового матчу між ФК ОДЕК з Оржева Рівненської області та «Єдність-2» з Плисок Чернігівської області, восьмим фіналістом чемпіонату України 2011 року стали представники Рівненщини.Нагадаймо, що обидва колективи посіли треті місця у своїх групах чемпіонату. При цьому оржівський ОДЕК обійшов житомирський "Арсенал", який був з ним в одній групі, лише за кращою різницею забитих і пропущених м'ячів. Тим прикро за житомирян, які мали б можливість потрапити у фінал навіть з третьої позиції.
Дата: 03.09.2011 12:01
Президент ФК "Полісся" Зая Авдиш спробує знову відродити професійний футбол в Житомирі. Робота в цьому напрямі розпочнеться вже восени, але сама команда з'явится не раніше настпного, 2012 року. Про такі плани Зая Зедович розповів інтернет-виданню "Футбол в Житомирі" після матчу СК "Легіон" - ФК "Буча".- Про це говорить і Суркіс і Катаулін і Равіль Саффіулін, що потрібно зібратись у губернатора і вирішити питання футболу в Житомирі. Перед Днем Фізкультурника (7 вересня - рим ред.) в Житомирській облдержадміністрації мають відбутись збори з цього питання за участю губернатора.
Дата: 03.09.2011 07:18
Першого вересня на стадіоні Шкіряник відбувся футбольний матч між ФК Бердичів та ФК «Авангард» з міста Новоград-Волинський. Він приніс чимало несподіванок, як господарям поля так і гостям. Перемога бердичівлян з рахунком 3:2 далась непросто – гравці команди отримали дві жовті картки, а Дмитро Коломійець, лівий захисник ФК Бердичів, серйозну травму.