10.08.2017 12:54

Визначились два півфіналісти чемпіонату Житомирської області з пляжного футболу!

У середу, 9 серпня, у Житомирі на «Гідропарк-Арені» відбулися чвертьфінальні матчі Відкритого ПЕРШОГО чемпіонату Житомирської області з пляжного футболу!

Команда  «Форестер» з Іванівки лише в третьому таймі зуміла дотиснути ветеранів житомирського  «Полісся» – 8:6. А от у другому матчі все обійшлося без інтриги – житомирський  «Персей» забив лише один м’яч проти п’яти «Інбева».

Відкритий чемпіонат Житомирської області з пляжного футболу. 1/4 фіналу

ФК «Форестер» (Іванівка) – «Полісся» (Житомир) – 8:6

9 серпня 2017 р. Житомир.  «Гідропарк-Арена». 42 глядачі.

Арбітр – А. Римчук.

Голи: Р. Гусак (6, 23, 27), В. Борисюк (11, 21, 34), С. Литвиновський (25, 31) – М. Ткачук (7, 14, 32), С. Гвоздь (12), І. Хамілівський (20, 32).

Попередження: В. Зорнік (29) –  «Форестер».

«Інбев» (Житомир) – «Персей» (Житомир) – 5:1

9 серпня 2017 р. Житомир.  «Гідропарк-Арена». 94 глядачі.

Арбітр – Р. Мосійчук.

Голи: І. Горло (2). В. Директоренко (16), О. Школьний (25), П. Погорілець (35), Є. Саківський (36) – О. Голомах (22).

Нагадаємо, що сьогодні на «Гідропарк-Арені» відбудуться ще два матчі 1/4 фіналу Відкритого чемпіонату Житомирської області з пляжного футболу, які і визначать пари півфіналістів.