12.03.2018 15:05

Житомирянки вийшли у фінал Всеукраїнських змагань з футзалу серед дівчат

Минулими вихідними, 10-11 березня 2018 року, у м. Кам’янець–Подільський Хмельницької області відбулися Всеукраїнські зональні змагання з футзалу серед дівчат у двох вікових групах.

Житомирську область представляли переможці обласних змагань - команди Стрибізької ДЮСШ (тренер Терещук Василь Миколайович) у віковій групі 2003-2004 років народження., та команда 2005-2006 р.н. Любарського району, сформована на базі Мотовилівської ЗОШ І – ІІІ ступенів (тренер Яткевич Антон Станіславович).

Ігри проходили в чудовому, світлому ,просторому, з електронним табло, спортивному комплексі м. Кам’янець – Подільський. В такому залі грати одна насолода.

Першими розпочали наші молодші футзаліски, які зустрілись з командою Сугаки Могилів – Подільського району, де вже тривалий час культивується дівчачий футбол та футзал. Довго не роздумуючи, наші спортсменки заволоділи ініціативою, що дало свої плоди - 3:0 перевага на нашій стороні після першого тайму. В другому таймі наші тренери почали експериментувати зі складом, що призвело до двох пропущених голів. Після хвилинної перерви тренери змогли налаштувати юних футзалісток на перемогу. Дівчата забили гол та святкували перемогу з рахунком 4:2.

У фінальній грі, де вирішувалась доля першого місця, наша команда вщент розбила команду господарів 4:0, показавши змістовну гру попри юний вік футзалісток. Кращими гравцями команди стали Качура Альона, Жигадло Ліза, Савелюк Мирослава, Наумова Анастасія, Бігдай Мирослава.

Окрасою зональних змагань стали ігри в старшій віковій групі. Тут було все - і швидкість, і емоційність, і видовищність, і технічність, і сила та агресія - все те, за що ми любимо спорт. У фінальній грі боротьба точилась на кожному клаптику поля, ніхто не хотів поступатись. І не дивлячись на те, що у Вінницькій команді грали чотири вихованки футбольної школи «Беланова і Блохіна» першими гол забили саме Стрибізькі дівчата. Впевнена гра воротаря Чорної Ілони та ще один забитий гол Кисельовою Дариною дав нам можливість вирвати перемогу 2:1.

Про непросту зустріч говорять фоли, яких у команди Вінницької області вийшло 6. На останніх секундах ми мали можливість збільшити рахунок з десятиметрового, але Ковальчук Таміла схибила.

Кращі гравці в нашій команді: Чорна Ілона, Ковальчук Таміла, Кисельова Дарина, Гринчук Олена, Лавренюк Вікторія.

Громадська організація Житомирська територіальна організація ВФСТ «Колос» вітає тренерів Терещука В.М., Яткевича А.С. з виходом до фінальної частини та бажає подальших перемог їхнім командам.