1 2 3 4 5 6

Футбол в Україні

Аматори: ФК "Арсенал" поступається вдома волочиському "Збручу" 2:1

Гра не заладилась в житомирян з самого початку матчу. Матч розпочався із запізненням більш як на півгодини. Інспектор не дозволив грати без чергової карети швидкої і міліції. Тож довелось чекати, поки ті прибудуть. І якщо медики приїхали в 18.30, то правоохоронці на стадіоні з'явились значно пізніше. Втім, почали вже без них.

М'яч першими ввели гравці ФК "Арсенал" (Житомир). Втім, перша атака господарів була надто повільна і м'яч швидко перехопили гості. Далі гра відбувалась на рівних. Але ще до середини тайму "Збруч" відкриває рахунок в зустрічі.

Після цього (це вже схоже на традицію) житомиряни починають грати набагато жвавіше, намагаються більше атакувати. Проте в більшості випадків ці атаки просто не було кому замикати. Арсеналівці не пробували бити по воротах з дальних дистанцій і намагались пройти в штрафний майданчик. Але захист "Збруча" був доволі щільний.

Житомиряни мали декілька можливостей зрівняти рахунок, але гостей виручав воротар.

Під кінець тайму житомирянам все ж вдається відігратись. А потім ще й здорово потріпати захист "Збруча".

Догравати перший тайм командам довелось вже під дощем і на мкорому полі.

А на самому початку другого тайму після бличкавичної атаки "Збруч" забиває другий гол у ворота "Арсеналу" і виривається вперед. Після цього майже весь тайм житомиряни намагались відігратись. Але гра в них трошки не клеїлась.

Тож фінальний свисток зафіксував рахунок 1:2 на користь "Збруча". До речі, арсеналівці програли Збручу і виїзний матч, тож реванш взяти не вдалось.

Інші результати
«Авангард» (Новоград-Волинський) — ОДЕК (Оржів) — 3:4 (1:3)

«Металург» (Малин) — ФК «Самбір» — 0:1 (0:0)

Спортивний Житомир

Теги: аматори ФК Арсенал 

Схожі новини