1 2 3 4 5 6

Футбол в Україні

Аматори: ФК "Збруч" обіграв вдома СК "Коростень" 3:1

В результаті оборона гостей не витримала такого натиску і пропустила перший гол. Відзначився Михайло Ткачук . Після забитого голу господарі відчули ще більшу впевненість у своїх силах і до кінця першого тайму відзначились ще двічі. Голи забивали Критюк Олег та Юрчак Олександр.
Після перерви гра вирівнялась. Гості із Коростеня почали більше атакувати. Але оборона Збруча грала дуже впевнено та надійно. В результаті 3:0, "Збруч" перемагає втетє і упевнено крокує  вгору по турнірній таблиці. 

Післяматчеве інтерв’ю з президентом ФК "Збруч"(Волочиськ) Євгеном Васильовичем Сіньковим

Доброго дня Євген Васильвич,як вам сьогоднішня гра?

- Доброго дня,Гра мені дуже сподобалась,футболісти грали з великою самовіддачею,був хороший контроль м’яча, і також не підвела реалізація моментів.

Скажіть ,будь-ласка,як вам вдалося налаштувати команду після трьох поразок на початку чемпіонату?

- У нас зараз іде формування команди, на даний час за нас виступає 11 місцевих молодих вихованців і напевне їм був потрібен деякий час ,щоб адаптуватися до чемпонату серед аматорів.А також після трьох поспіль поразок ми зрозуміли,що втрачати нічого і почали грати гостріше,більш розкутіше,покращили результативність.


Кого б ви хотіли відзначити з гравців своєї команди ?

- Усі гравці роблять свій вагомий внесок у гру команди. І я б хотів відзначити команду в цілому. А персонально хотілося відзначити молодого місцевого вихованця – Камільського Віталія,який цього сезону показує непогану гру,а також Щербатюка Олега та Ткачука Михайла

Яке завдання ви ставите перед командою цього сезону і чи не хотіли б наступного року позмагатися в другій лізі чемпіонату України?

- Головним завданям для нас на сьогодні є вихід у фінальну частину чемпіонату серед аматорів і звичайно хотілося б перевершити досягнення 2009 року.А також неменьш важливим для нас є чемпіонат області,завдання на якому зайняти перше місце.По другій лізі рано ще щось казати,ми виступаємо зараз у чемпіонаті серед аматорів,а там життя покаже.

Користуючись нагодою хочу подякувати нашим спонсорам – людям яким ми завдячуєм виступами у чемпіонаті серед аматорських команд і без чиєї підтримки команда не змогла виступати на такому рівні.Насамперед велика подяка директору підприємства «Престиж» Олійнику Валерію Миколайовичу , генеральному директору Агрохолдинга «Вітагро» - Лабазюку Сергію Петровичу ,генеральному директору ТОВ Волочиськагро - Данилюку Ігорю Васильовичу,а також підприємству Агробізнес.

Footballzt.com .

Схожі новини