1 2 3 4 5 6

Футбол в Україні

Аматори: СК "Коростень" обіграв вдома ОДЕК 2:1

Домашньою перемогою з рахунком 2:1 над оржівською командою «ОДЕК» розпочав сезон в аматорському чемпіонаті України ФК «Коростень».  Він перший з команд Житомирщини стартував в аматорах — 4 квітня на домашньому полі стадіону «Спартак» коростенці приймали бронзового призера минулорічного чемпіонату, «ОДЕК» (Оржів, Рівненська область).

Вже на першій хвилині господарі забили перший м’яч у ворота суперників. І до кінця тайму гра проходила за переваги коростенців. «Одек» зумів відігратись лише на початку другого тайму, але під кінець зустрічі «Коростень» зумів забити другий м’яч і вирвати перемогу.

Слідом за «Коростенем» вже найближчим часом в аматорах мають стартувати ще дві команди — малинський «Металург» і житомирський «Арсенал».

А от минулорічний віце-чемпіон аматорської ліги, новоград-волинський "Звягель-750" скоріш за все, цього року навіть не заявиться на участь в іграх через конфлікт двох федерації житомирської області.