06.08.2018 11:23

Безгольова серія Вереса та чергова нічия Полісся. Всі результати 3 туру ІІ ліги України з футболу

Минулими вихідними, 04-05 серпня, відбулися поєдинки 3 туру чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги.

Житомирський ФК "Полісся" у домашньому поєдинку розійшовся миром із хмельницьким "Поділлям". При тому, що останні хвилини господарі грали у більшості. Хмельницький колектив, який за весь минулий сезон виграв на виїзді аж один раз, в цьому набрав у гостьових матчах вже чотири бали.

Так само - без голів - завершився матч у Вінниці, де місцева "Нива" приймала рівненський "Верес".

"Минай" здобув емоційну перемогу в дебютній грі Другої ліги на своєму полі, при тому, що Чайка забила першою у середині першого тайму. Але практично одразу за грубу груі неспортивну поведінку гості втратили Грабчака і залишилися в меншості. Врятувати матч представнику Закарпаття вдалося в ендшпілі, забивши двічі.

"Калушу" вистачило одного голу, щоб обіграти гостей з Тернополя. Скакун заробив пенальті і сам його реалізував. Представник Івано-Франківщини за підсумками трьох турів виходить в число лідерів групи.

Ще одну перемогу святкувала "Черкащина", яка мінімально обіграла "Буковину". Поки два захисника чернівчан крили свого воротаря, форвард "Академії" Локтіонов замкнув простріл і приніс своїй команді три очки.