22.10.2018 12:06

Чернівецька "Буковина" може припинити своє існування

Один із суперників житомирського ФК "Полісся" у ІІ лізі - чернівецька Буковина в 2019 році може припинити своє існування через відсутність фінансування. Про це повідомив гендиректор клубу Ігор Наболотний.

«У нас де-факто відсутній президент. Він є тільки де-юре, але жодної участі в житті клубу не приймає. Останні півтора року ми фінансуємося з обласного та міського бюджетів », - цитує Наболотного FootballHub.

«Ми залежні від міської та обласної рад. У місті відбулася зміна керівництва. Депутати усунули мера від виконання службових обов'язків політичний вакуум. Обов'язки мера тимчасово виконує секретар. І ми поки не розуміємо його ставлення до нашої команди, буде подальша підтримка Буковини з боку влади чи ні ».

«У нас просто не буде можливості в подальшому брати участь в змаганнях. У нас немає мецената, який був би готовий вкладати кошти. А без грошей команда не може функціонувати. Якщо міська влада не повернуться до Буковині особою і ми не знайдемо точки дотику, клуб вимушено припинить існування ».

Як стверджує Наболотний, чернівчани до зими забезпечені фінансами, але вже зараз шукають вихід з кризової ситуації з огляду на побоювання ліквідації клубу:

«Наступного тижня планую зайти до нього [тимчасово виконуючому обов'язки голови Чернівців Василю Продану] на прийом. Сподіваюся, тоді наша ситуація якось вирішиться. Поки ми не знаємо, чи буде у нас фінансова підтримка наступного року. Якщо фінансування не отримаємо, то взимку клуб з 60-річною історією припинить своє існування ».

«До кінця цього року ми всім забезпечені. Команда готується до виїзного матчу з Поліссям. Засоби у нас мінімальні, але ситуація стабільна. Просто хочеться мати впевненість на наступний рік ».

У поточному розіграші групи А другої ліги Буковина після 14 турів займає передостаннє 9-е місце.

Спортивний Житомир