1 2 3 4 5 6

Футбол в Україні

ФК "Авангард" зняли з розіграшу чемпіонату України серед аматорів

Як повідомиляє прес-служба Житомирської обласної федерації футболу, причиною такого рішення ААФУ є неучасть команди «Авангард» в чемпіонаті області (який проводить ЖОФФ під керівництвом Коцюбко, офіційно визнана ФФУ). А участь в обласних змаганнях - обов'язкова умова згідно правил ААФУ.

Згідно листа ААФУ, матчі (а їх лишилось два) за участю "Авангарду" проводитись не будуть. А команді "Авангард" зарахують в них технічну поразку. Відтак, халявні три очки має отримати ФК "Збруч" (Волочиськ) і ФК "Арсенал" (Житомир).

Для житомирського "Арсеналу" зняття "Авангарду" майже нічого не міняє. Хоча можна було сподіватись, що новоградці зуміли б забрати три очки в Збруча на виїзді. Але це мало б ефект лише за певних обставин і успішної гри житомирян в інших зустрічах.

До речі, домашній матч з новоград-волинською командою мав завершити для "Арсеналу" груповий етап аматорського чемпіонату. Гра мала відбутись 20 липня. Але тепер житомирянам потрібно буде грати лише в гостях. Спочатку у Львові з "Самбором", а потім - в Оржеві з командою ОДЕК.

До речі, з трьох команд Житомирщини, що лишились в аматорах, лише дві грають в чемпіонаті області (ЖОФФ Крцюбко). Це малинський "Металург" і СК "Коростень". А от житомирський "Арсенал" там поки що не заявлявся. Але, на відміну від "Авангарду", в житомирян були на те серйозні причини. Як повідоми нам голова ЖОФФ Олександр Коцюбко, "Арсенал" вчасно подав заявку на участь в чемпіонаті області і був включений до сітки змагань.

На цій підставі ЖОФФ підписала заявку команди на участь в аматорах. Але після цього на команду почався шалений тиск з боку обласного керівництва і їй просто напрсто заборонили грати в чемпіонаті. Але ЖОФФ вирішила піти назустріч команді.

Інша ситуація з новоград-волинською командою. Участь ФК "Авангард" в аматорському чемпіонаті підтвердилась останньою з усіх команд групи, коли вже чемпіонат практично стартував. При цьому заявлений він був в обхід Житомирської обласної федерації футболу (Коцюбко О.П.).

Враховуючи ситуацію з федераціями футболу в області це може бути далеко не кінець історії.

Спортивний Житомир

Теги: Фенікс аматори ФК Арсенал 

Схожі новини