08.11.2017 16:29

ФК "Полісся" зіграє перенесений матч 7 туру з "Буковиною" в Чернівцях

В неділю, 12 листопада, ФК "Полісся" в Чернівцях зіграє перенесений матч 7 туру ІІ ліги України з "Буковиною". Цей поєдинок не лише закриє осінню частину чемпіонату, а й визначить турнірне положення на зимові канікули. У разі перемоги "Полісся" підніметься на шосту позицію, поразка ж відкине команду на восьму сходинку турнірної таблиці.

ІІ ліга України
перенесена гра 7 туру
неділя, 12 листопада, Чернівці

ФК Буковина (Чернівці) - ФК Полісся (Житомир)
початок - 14.00

В матчі ІІ кола ФК "Полісся" вже грав в Чернівцях з "Буковиною". Тоді, в матчі 15 туру, за неоднозначного суддівства, житомиряни поступилися господарям з рахунком 0:2. Ця перемога для чернівчан стала останньою перед затяжною серією поразок, яка зараз досягла чотирьох. "Буковина" в попередньому домашньому матчі поступилася "Скалі" 0:3, а перед цим - "Поділлю" в Хмельницькому з тим же рахунком 0:3. Відтак для підопічних Віктора Мглинця гра з житомирянам стане останнім шансом не лише поправити турнірне становище . Тим паче, що гратимуть суперники в себе вдома.

ФК "Полісся", після невдалого старту в ІІ лізі, має можливість реабілітуватися і завершити першу частину сезону в середині турнірної таблиці, зберігаючи навіть шанси поборотися за третє місце. Та й про реванш за попередню гру теж не варто забувати.

Не зможуть допомогти "Поліссю" на цьому матчі Олег Охріменко та Максим Чаус, які пропускатимуть через перебір жовтих карток. Але і в Буковини теж не без втрат. Гру пропускатимуть Роман Шафоростов та Ігор Бойчук.

Спортивний Житомир