05.12.2018 11:52

Головний тренер ФК "Вереса" Олег Шандрук вважає житомирське "Полісся" головним конкурентом за вихід в І лігу

Головний тренер рівненського "Вереса" Олег Шандрук вважає житомирський ФК "Полісся" головним суперником своєї команди в боротьбі за вихід в І лігу. Про це він розповів вболівальницькій спільноті "червоно-чорних", відповідаючи на питання про головних конкурентів.

- Кого вважаєте найсильнішим конкурентом для "Вереса" за вихід у Першу лігу?
- Я вважаю, що це "Полісся" Житомир. Тут важливо ще, хто і як перезимує. На сьогоднішній день, "Полісся" - найстабільніший гравець.

Нгадаймо, що на зтимові канікули рівненські футбоілсти пішли, маючи в активі 24 очка і шосте місце в групі А, тоді як ФК "Поліся" з 30 очками ділить 1-2 місце із ФК "Минай".

Також Олег Шандрук розповів, що його команда набрала за останні 12 турів 23 очки, на одне менше, ніж житомиряни:

- Після п’ятого туру в нас було 1 очко, після шостого – ми були ще на останньому місці. Чому я до цього звертаюся? Я хочу, щоб ми порахували набрані очки за останні 12 ігор. Це 23 очки. Я не беру одне очко з "Чайкою", хоча хлопці його заслуговували, це вина тренерського складу, що в нас немає цього залікового балу. Але є 23 очки.

Ті команди, які вище нас, за ці 12 турів набрали: "Полісся" - 24, "Минай" - 21, а всі інші ще менше. Чому я говорю про стосунки в команді? В короткостроковій перспективі (1-2 гри) стосунки можуть не зіграти роль, в довгостроковій (а це 12 ігор), якби у мене не було стосунків з футболістами, ми б займали зараз за 12 останніх ігор 2 місце, одразу після "Полісся"? Ні. Стосунки – це дуже важливо, тому що є ланцюжок "тренер-футболісті і футболіст-тренер". Є контакт, якщо цього контакту немає, то немає і результату. Я це можу гарантувати. 

- Чи задоволені ви першою частиною чемпіонату?

- Розіб’ю відповідь на три частини: початок (перші 5 турів) – провальний, середина – цей відрізок привів нас до тями та повернув у гонку за Першу лігу, ми знайшли свою гру, відчули впевненість і кінцівку я б оцінив на трійку по п’ятибальній системі. В кінці ми відверто розраховували на більше. На жаль, ми не взяли ті очки, які б мали взяти вдома.

- Що заважало стабільно показувати позитивний результат?
- В першу чергу, у нас не було планової підготовки. Друга причина – досить молодий склад, а молодь – це нестабільність. Відповідно, не було результату, стабільної гри, були провальні матчі, не всі розуміли, де вони знаходяться і які задачі перед ними стоять. Дехто відчув тиск вболівальників, преси, керівництва і не зміг з ним справитися. Це не індивідуальний вид спорту, все-таки 11 футболістів виходить на поле і тут дуже важлива зіграність, розуміння одне одного та вимог тренера. Не могло просто бути стабільного результату, враховуючи, що суперники дуже підсилилися. Це не та Друга ліга, що була минулого року.

- Чому команда так мало забиває?
- В цьому є проблема. Це можна розділити на два моменти. Перший – це створення гольових ситуацій, другий момент – їх реалізація. Щодо створення гольових ситуацій, я не бачу проблем, у нас дійсно їх багато. Немає реалізації. Реалізація – це якість гравця. Так, ми можемо на тренуваннях щось підтягнути, про щось поговорити і ми це робимо, але реалізація моментів – це індивідуальна якість кожного гравця. Свого роду – це школа. Футболіст має бути технічний, тактично правильно навчений та вміти розбиратися в ситуаціях так, як Тайсон забив третій гол у ворота "Гоффенгайма". Це чиста майстерність. Якщо поставити туди зараз якогось нападника з УПЛ, то я сумніваюся, що він би так розібрався. Нам потрібно підсилювати в команді і конкуренцію, і якість лінії атаки, щоб ми могли забивати більше.

 

за матеріалами Футбум

Спортивний Житомир