12.09.2017 15:53

Команди житомирської ДЮСШ з футболу "Полісся" розпочали новий сезон ДЮФЛ України з перемог. ФОТО

Минулої неділі, 10 вересня, стартував новий сезон Першості Дитячо-юнацької футбольної ліги України 2017/2018 рр. В цей день вихованці житомирської ДЮСШ з футболу “Полісся” U-17 та U-15 здобули синхронні перемоги над вихованцями чуднівської “ДЮСШ-АІК”.

У першому матчі неділі зійшлися старші юнаки U-17. Житомиряни під керівництвом Юрія Романова та Олександра Горюхіна ще у першому таймі забезпечили собі перевагу у три м’ячі завдяки дублю Давида Мандзюка і голу Владислава Гаврилюка. Вихованці чуднівської “ДЮСШ-АІК” у першому таймі гідної відповіді не знайшли, а у другій половині матчу житомиряни грали по рахунку й у підсумку довели матч до перемоги.

Куди важчим видався матч для молодших житомирян (тренери Сергій Завалко, Валентин Юрковський). Подібно до першого матчу між командами U-17, молодші житомиряни також відкрили рахунок після 20 зіграних хвилин, щоправда гол був лише один, його автором став Арсен Ведута. Гості з Чуднова не бажали миритися з таким розвитком подій, а тому воротарю “Полісся” Вадиму Білому довелося декілька разів рятувати свою команду. На щастя для житомирян, вихованці “ДЮСШ-АІК” жодну зі своїх гольових нагод протягом матчу не реалізували, а тому вихованці ДЮСШ “Полісся” святкували мінімальну перемогу.

Цікаво, що на обох матчах був присутній головний тренер ФК "Полісся" Едуард Хавров, що мало стати додатковим стимулом для юних футболістів обох команд.

ДЮФЛ України, 1 тур

U-17 ДЮСШ “Полісся” – “ДЮСШ-АІК” 3:0

Голи:  Мандзюк 24, 27; Гаврилюк 25;

U-15 ДЮСШ “Полісся” – “ДЮСШ-АІК” 1:0

Голи: Ведута 25;

Наступний матч житомиряни зіграють на виїзді проти вишгородської “Чайки”. Матч відбудеться у неділю, 17 вересня.

Спортивний Житомир