19.04.2017 17:13

МФК "Житомир" вдома поступився сумській "Барсі" в Першості U19

МФК "Житомир" зазнав чергової поразки в Першості України серед юніорів U19. В домашньому матчі 13 туру дблери ФК "Полісся" (які грають під старою назвою) поступилися одному з лідерів групи, сумській "Барсі" з рахунком 0:2.

Житомиряни непогано відіграли перший тайм, багато пресингуючи і створивши декілька небезпечних моментів у воріт суперника. Але першими пропустили після розіграшу кутового. На жаль, "стандарти" лишаються найбільшою проблемою житомирян. А в другому таймі господарі трохи підсіли - далися взнаки втома і старі травми деяких гравців. Сумчани більше атакували і раз за разом додавали роботи кіперу житомирян. І не один раз Олександр Бурла здорово виручав свою команду. Але все таки пропустив ще один м'яч після помилок нашого захисту.

Догравали житомиряни поєдинок взагалі вдесятером, так як нікому було замінити Девятака, який травмувався і покинув поле.

В підсумку - 0:2.